Whatsapp durum yazi tipi degistirme 1

Instagram, WhatsApp Durum Güncellemeleri İçin Yazı Tipi Değiştirme

İnsanlar WhatsApp, Instagram veya Facebook gibi bir günde sosyal medyada onlarca hikaye yayınlıyorlar. Tüm sosyal medya platformları size fazla seçenek sunmuyor, statüyü bağlarken yazı tipleri sınırlı. Yeni ve şık yazı tiplerinin durum güncellemenizi paylaşmasını istediğinizde yardımcı olacaktır.

Durum Güncellemesi İçin Yazı Tipi Stillerini Değiştirme

Hayır, yazı tiplerini doğrudan uygulamaya koyamazsınız, önce durumunuzu oluşturmanız ve kaydetmeniz, ardından sosyal medyada paylaşmanız, havalı sesler Her şeyden önce, Google Play mağazasında Canva adlı bu harika uygulamayı indirin iPhone’lar için Android’ler veya iOS App Store için.

Canva, sosyal medya profilinizde paylaşmanız için zengin bir durum oluşturmak amacıyla çok sayıda yazı tipi stili ve yerleşik şablona sahip bir uygulama. Canva işleri sizin için kolaylaştırıyor, durumunuzu basit bir şekilde tasarlamanıza yardımcı oluyor. İhtiyacı olan tek şey durum oluşturmak ve cihazınıza kaydetmek için birkaç dokunuş.

WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter ve diğer platformlar için önceden oluşturulmuş şablonlarla birlikte gelir. Bir metin yazdığınızda, isteğinize göre seçebileceğiniz çeşitli fontlara sahipsiniz.

Whatsapp durum yazı tipi değiştirme

Canva Nasıl Kullanılır?

Canva’yı yükledikten sonra uygulamayı başlatın ve paylaşmak istediğiniz şablonları gözden geçirin. Önceden yüklenmiş şablonları kullanma ve bunları daha sonra düzenleme veya sıfırdan kendi şablonlarınızı oluşturma seçeneğiniz vardır.

Örneğin, Instagram Post veya Instagram Story’yi seçin ve Instagram’da paylaşın veya WhatsApp hikayeleri için bir durum oluşturmak için WhatsApp Durumu’nu seçin. Belirli bir sosyal medya uygulaması için durum oluşturmak için ‘+‘ düğmesine dokunun.

İstediğiniz durumu yazın ve galeriden bir arka plan ekleyin. Durumunuz bittiğinde, telefonunuza kaydedin. Şimdi kaydedilen resmi paylaşın ve en sevdiğiniz sosyal medya uygulamalarında paylaşın.