İletişim

İstekleriniz, görüş & şikayetleriniz için iletişim formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca TeknoEkip üzerinde ilgilendiğiniz konu ve alanlarla ilgili makale ve yazıların araştırılması ve yayınlanması içinde bizimle iletişime geçerek araştırılmasını ve incelenmesini sağlayabilirsiniz.

İLETİŞİM
E-posta: [email protected]

TELEFON: 0(555) 379 72 19

 

© Copyrigth 2017 teknoekip.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları teknoekip.com’a aittir. teknoekip.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar teknoekip.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.teknoekip.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. teknoekip.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the teknoekip.com. However, sometimes the teknoekip.com uses third parties to process your information. teknoekip.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the teknoekip.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the teknoekip.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the teknoekip.com and its services. When you use teknoekip.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the teknoekip.com cookies section of our full Privacy Policy.