Donanım Kategorisi
1 ay önce

Nvidia, ekran kartlarının fiyatını yükselten madencilere “kızdı”

0 Yorum

Nvidia, oyuncular için üretilen ekran kartlarını satın alarak hem stokları tüketen, hem de ekran kartlarının fiyatlarını yüksek seviyelere taşıyan madencilere sitem etti. Üretici, ekran kartı satıcılarına “Madencilere ekran kartı satmayın.” diyecek kadar ileri gitti. Detaylar haberimizde. Kripto ..

1 ay önce

Samsung’dan Orta Seviye işlemci: Exynos 7872

0 Yorum

Samsung, bu yıl çıkaracağı orta segment akıllı tefonların da kullanacağı yeni işlemci: 6 çekirdekli Exynos 7872'yi tanıttı. Exynos 5 yonga seti'nin yeni üyesi olan işlemciyi ilk kullanan ise Meizu M6s oldu. Exynos 7872'de iki yüksek performanslı 2 GHz frekans hızın da Cortex-A73 çekirdeği ve 1.6 ..

1 ay önce

PUBG İçin Özel Klavye Üretildi

0 Yorum

PUBG yani PlayerUnknown’s Battlegrounds oyun dünyasının bence gelmiş geçmiş en iyi yapımlarından… Dolayısı ile bu başarı rüzgarının arkasını da üreticiler boş bırakmıyor.. Varmilo isimli çinli şirket’in PUBG özel klavye modeli herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Farklı bir tasarım ile sunulan Var..

1 ay önce
AMD

AMD işlemcilerinin de Spectre’den etkilendiği ortaya çıktı!

0 Yorum

Spectre güvenlik açığından kendi işlemci modellerinin etkilenmediğini paylaşan ve bu zamana kadar kimsenin işlemci modellerinde açığı kullanamadığını söyleyen AMD, açığın kendi işlemci modellerini de etkilediğini kabul etti. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Spectre ve Meltdown açıklarının ..

1 ay önce

Zyxel, CES 2018’de Multy X ve Nebula’yı Tanıttı

0 Yorum

Zyxel, Şu an halen devam eden dev teknoloji fuarı olan CES 2018’de en yeni ürünleri olan Multy X ve Nebula’yı tanıttı. Multy X ile WiFi Mesh teknolojisini kullanarak evlerde internetin çekmediği alan bırakmayan ürün, internete bağlı tüm uygulamaların performansını en yüksek düzeye çıkarıyor ve ka..

2 ay önce

Sandisk 1 TB USB’sini Tanıttı

0 Yorum

Verilerin yanımızda taşınmasını kolaylaştıran ve çoğu zaman anahtarlarımızın kenarında yer alan USB disk’lerin her geçen gün boyutları küçülürken, taşıyabildikleri data miktarı artıyor. Sandisk, CES 2018’de tanıttığı 1 TB USB disk buna bir örnek olarak gösterilebilir. Modern iletişim portu olan U..

2 ay önce

AMD CES 2018’de En Yeni Teknolojiye Sahip Yeni Ürünlerini Tanıttı

0 Yorum

AMD, CES 2018’in açılışından hemen önce Las Vegas’ta düzenlediği bir etkinlikle yeni ve sıradaki nesil yüksek performanslı bilgi işlem ve grafik ürünleri hakkındaki planlarını detaylandırdı. Yerleşik Radeon™ Vega Grafiklere sahip ilk masaüstü™ işlemcileri duyurmasının yanı sıra AMD, içerisinde ye..

2 ay önce
HP laptop

HP, 50 bin dizüstü bilgisayarını yanma tehlikesinden dolayı geri çağırdı!

0 Yorum

HP tarafından yapılan açıklamaya göre Envy, ProBook ve Zbook dizüstü bilgisayar modellerinin bataryalarından bazıları, üretimdeki bir hatadan kaynaklı olarak yanma riski taşıyor. Şirket, 50 bin müşterisinin dizüstü bilgisayar modellerinin bataryasını geri getirmesini istiyor. Dünyanın en büyük di..

2 ay önce

Acer’dan Uygun Fiyatlı Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı Tanıtıldı

0 Yorum

Acer, CES 2018’de uygun fiyatı ve üstün donanım özellikleri ile yeni dizüstü bilgisayarı Nitro 5‘i tanıttı. CES 2018’de dört farklı modelini tanıtan Acer, Ultra ince gövdesi ile Swift 7, ikisi bir arada kategorisine giren Spin 3 ve Chrome OS Acer Chromebook 11 markanın tanıttığı diğer modeller ol..

2 ay önce

Asus, XG Station Pro TB3’ü Kullanıcılara Sundu.

0 Yorum

Asus, daha önce harici ekran kutusu olan ROG XG Station 2 ile oldukça fazla beğeni toplamıştı. Bu sefer'de yeni harici ekran kutusu olan Asus, XG Station Pro TB3'ü kullanıcıların beğenise sundu. Dış görünüşü ile dikkatleri çeken Asus XG Station Pro, kullanıcılarının dizüstü bilgisayarlarında, mas..