İnternet Kategorisi
8 saat önce

THY Pilotundan Büyük İsyan: “Şirket bizi bir makina gibi görüyor”

0 Yorum

Gurur duyduğumuz hava yolu şirketi THY, pilotlarından biri kısa süre önce şikayetlerini bir mektuba döktü. İşte o mektup ve detaylar... Sizlerinde bildiği gibi Türk Hava Yolları, pazar payında ve tercih edilme konusunda ciddi bir üne sahip. Ancak konumuz bu başarılar değil. Tabii ki THY, çok başa..

8 saat önce

Nusr-Et’in 2.5 Milyar Dolarlık Borcuna Yeni Açıklama!

0 Yorum

Tüm dünyada büyük bir üne sahip olan Nusr-Et'in borçları gittikçe kabarıyor. 2.5 milyar dolar değerinde olan borcu yapılandırmaya gidecek olan Doğuş Grubu, kısa süre önce Nusr-Et'i kendi çatısı altına alan bir şirketin %17'lik hissesini satmıştı. Sizlerinde bildiği gibi Doğuş Holding, Nusr-Et'in ..

8 saat önce

Google’dan 23 Nisan’a özel Doodle!

0 Yorum

Arama motoru Google, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için, ziyaretçilerine ana sayfasında bir sürpriz yaptı. Bugüne özel bir Doodle ile arama motoru çocukları unutmadığını gösterdi. Google'ın Doodle akımı, her özel günde bir mesaj gibi karşımıza çıkıyor. Google'ın özel günleri üstlenme..

1 gün önce
hayvanlar sosyal medya

Ayı, köpek balığı ve yılan tarafından ısırılan adam sosyal medyada alay konusu oldu

0 Yorum

Sadece 20 yaşında olmasına rağmen son birkaç sene içerisinde ayı, çıngıraklı yılan ve köpek balığı tarafından ısırılan Dylan McWilliams, ilginç hikayesi ve açıklamasıyla sosyal medyada alay konusu oldu. Birçok kişi hayatında ayı, köpek balığı veya çıngıraklı yılan görmemiştir ancak Dylan McWillia..

1 gün önce

Coinbase, WikiLeaks Shop Hesabını Askıya Aldı

0 Yorum

WikiLeaks‘ın kar amacı gütmeyen ticari bölümü WikiLeaks Shop'un kripto cüzdanı ve Coinbase borsasındaki hesapları, hizmet şartlarını ihlal ettiği iddiası ile askıya alındı. WikiLeaks Shop’un Coinbase hesapları askına alındı. Hesapların hizmet şartlarını ihlal ettiği ve bu nedenle bu hesaplara eri..

1 gün önce

LinkedIn’de ki Güvenlik Açığı Nedeni İle Bilgileriniz Çalınabilir!

0 Yorum

Gündemde olan Facebook‘un güvenlik skandalının ardından veri gizliliği konusunda farklı bir platformda yaşanan olay da gündeme bomba gibi düştü. Son yaşanan güvenlik skandalı LinkedIn platformunda yaşanandı. LinkedIn güvenlik açığı yüzünden bilgilerinizin tehlikede! Tespit edilen açık, LinkedIn il..

2 gün önce
kaplumbağa

Bir evde nesli tehlikede olan 10.000 kaplumbağa bulundu!

0 Yorum

Madagaskar polisi, çevresine pis koku yayan bir evin kapısını çaldıklarında akıl almak bir görüntüyle karşılaştılar. Evde 10.000’den fazla nesli tehlikede olan kaplumbağa bulunuyordu ve hayvanların bazıları çoktan yaşamını yitirmişti. Madagaskar polisi son derece ilginç ve bir o kadar da üzücü bi..

2 gün önce

Erkekler için doğum kontrol hapı geliştirildi

0 Yorum

EPO55 isimli doğum kontrol hapı yapılan testlerde olumlu sonuçlar sergiledi ve gelecekte kullanılması beklenen hapların başında yer alabilir. Erkekler için etkili ve kesim çözüm sunan doğum kontrol yöntemi henüz olmadığından, çiftlerde kadınlar sadece korunmak zorunda kalıyor. Ancak doğum kontrol..

2 gün önce
YouTube

YouTube, spam tehlikesinin faturasını video yükleyenlere kesti

0 Yorum

Bir süre önce videolar üzerinden gelir elde etme sisteminde büyük bir değişime giden YouTube, yapılan açıklamalara göre spam hesaplarının yaygınlığından ötürü böyle bir değişim kararı almış. Video paylaşım platformunun Logan Paul’a bağlı olarak sistemini değiştirdiği düşünülüyordu. Logan Paul’un ..

2 gün önce
Facebook videoları

Facebook, yakın bir tarihte video yükleyenlere para ödemeye başlayacak

0 Yorum

Bir süredir videolarından önce reklam gösterme özelliğini test eden Facebook, reklam koyacağı videoların sayısını arttırıyor ve hangi videoların reklam alacağını, yani ne gibi videoların yüklenmesiyle kullanıcılarının para kazanacağını netleştiriyor. Dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu ol..