instagram gizli hesap

Instagram Gizli Hesap Görüntüleme

Instagram gizli hesap görüntüleme ve Instagram gizli profil görüntüleme  , normal şartlarda bir kişiyi takip etmeden yapılması mümkün değil. Fakat, açıklayacağımız adımları  takip ettiğinizde mümkün hale gelecek. Öncelikle  Instagram’da gizli hesabı görüntüleme sözü veren ve bu amaçla piyasaya sürülen  3.parti yazılımlardan bahsedelim. Bu yazılımlar güvenilir mi?

Instagram’da Gizli Profil Görüntüleme  Programları Güvenilir Mi?

Instagram’da ki hareketleri gösteren birçok uygulama bulunuyor. Bu uygulamaların hemen hemen hepsi’nin amacı profil bilgilerini ele geçirmek. İlk başta takipçi kazanımı vaadi veren uygulamalar ile hesapları ele geçiren kişiler, şimdilerde ise ‘’Instagram gizli hesaplara bakma’’ vaatleri vererek birçok kişinin şifresini çalmaktadırlar. güvenilir bir programa giriş yapıp gizli profili görmeden bahsetmeden önce manuel yöntemimizden bahsedelim.

İnstagramda Gizli Profilleri Görmek için Yöntem

Instagram’da gizli profilleri görmek için fake hesap açma yöntemi üzerinden ilerleyeceğiz. Bu şekilde sanki bir sosyal mühendis gibi yol alıp; bakmak istediğimiz hesabın sahibinin dikkatini çekmeden hesabını görebileceğiz. Şimdi nasıl yapacağımıza geçelim.

1: Fake Hesap Adı Belirleyin

Kişiler, fake hesapları takip listesine almadığını zaten tahmin ediyorsunuz. Bu yüzdende bir fake hesap oluşturma aşamasının ilk etabında isim düzenlemesinin yapılması  gerekir. Örneğin, erkek birinin hesabına bakılmak isteniyorsa kadın fake profili, kadın birinine bakılması isteniyorsa kadın  adları tercih edilebilir. Seçeceğiniz isim, profile girişinizi kolaylaştıracaktır.

2: Fake Hesabın Fotoğrafı Sorunu

Instagram’da açtığımız hesabın kısa süreli olarak  kullanacağını düşünerek güzel ve dikkat çekici fotoğraflar eklemenizi öneririm. Hali ile, bu fotoğraflar gerçek kişilerin olmamalı. Gerçek kişilerin fotoğraflarını kullanmak suç ilemek demektir. Bu nedenle vektörel fotoğraflar tercih edebilirsiniz.

3: Fake Hesabın Bilgilerini Düzenleyin

Fake hesap adı ve fotoğrafları ile uygun olabilecek tarzda düzenleme yapın. Lokasyonunuza göre bu ayarlamaları düzenleyebilirsiniz.

4: Gönderi ve Hikaye Paylaşımı

Fake hesap nasıl anlaşılır? Açılan fake hesaplarda gönderi  olmaz. Bu yüzden de hesabınızı gizlemeniz ve 10’dan fazla gönderi girişi yapmanız güven verici olacaktır.

​​​​​​​Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları

Instagram gizli hesap görmek için bazı internet sitelerinin sağladığı işlemleri uygulamalar üzerinden de rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu alandaki uygulamaları Google Play veya  Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Kurulum sonrasında ki adımda yine Instagram hesap bilgileri ile sisteme giriş yapılır. Takip edilmek istenen kapalı profillerin isimleri ana girişten sonra yazılarak istenen verilere rahatlıkla ulaşılabilir.. Fakat siteler de uygulamalar da güvenlik garantisi vermemektedir. İşlemlerde sahte hesapların kullanımı bu neden yüzünden tavsiyemizdir..