binance 500 dolar 1

500 Dolar Değerinde Gizemli Kutuları Kaçırmayın

Yeni Binance üyesi olacaksanız, vereceğimiz referans kodunu kullanarak kaydolabilir ve en yüksek kayıt bonus hediyesini kazanma şanşına sahip olabilirsiniz.

Binance 2017 yılında kurulan ve çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası haline gelen Binance, daha önce high frequency trading yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao tarafından kurulmuştur.

Binance’in işlem hacmi ve kullanıcı sayısı bakımından birçok rakibini geride bırakan bir borsa olduğunu söyleyebiliriz. 9 Haziran 2021 tarihinde Binance üzerinde yapılan işlemlerin hacmi 29,833,629,737 (29 milyar 833 milyon) dolar olarak kayıtlara geçmiştir. Bu hacim ve milyonlarca kullanıcı sayılarına balkıldığında Binance’nin güvenilir bir platform olduğu söylenebilir.

Kripto para borsasına yeni giren kullanıcılar Binance ile TrBinance’in farkını da merak ediyor. Binance global bir borsa olmasına karşılık çeşitli ülkelerde çeşitli isimlere sahip. 2020’in eylül ayında Türkiye’de ofis açarak, TrBinance’i hayata geçirdi.

Bitcoin

Referans Katılımı ile 500 Dolar Değerinde Ödül Kazan

Binance üyelerini desteklemek amacı ile de bir referans programı yürütmektedir. Bu Referans programı üzerinden katılan kullanıcılar Her biri 500 USD değerindeki Gizemli Kutuları açma hakkına sahip olabilmeleri için öncelikle kayıt olup, fon yatırıp ve alım satım yapmaları gerekiyor.

Not: Binance TR’ye kayıt olduktan sonra ek olarak normal binance.com’a kayıt olmanızı öneririz. Çünkü Binance TR’de sınırlı sayıda coin bulunuyor, ülkemizde de Binance TR daha çok para çekim işlemleri için kullanılıyor.