twitter

Twitter’a gelen kalite filtresi özelliğiyle görmezden gelebileceksiniz!

Sosyal medya sitesi olan Twitter kısa süre önce bir yeni güncelleme aldı. Bütün kullanıcıların merakla beklediği yeni özellik artık Twitter’da kullanılabilir!

Twitter’a kısa süre önce gelen yeni güncellemeyle birlikte artık takipçiniz olmayan veya görmek istemediğiniz bütün kişilerin paylaşımlarını basit bir şekilde engelleyerek bu durumdan kurtulabilirsiniz. Twitter‘a gelen güncellemeyle beraber kullanıcılar istemedikleri durumda kendilerini takip etmeyen kişilerden mesaj alma durumunu bile kapatabilecekler. Yeni gelen filtreleme özelliği ile birlikte mesajlardan rahatsızlık artık duymayacaksınız. Ayrıca Twitter’a bir özellik daha gelerek profil fotoğrafı olmayan ve email onayından geçmemiş kullanıcıları görmezden gelebileceksiniz.

Twittera gelen kalite filtresi özelliğiyle görmezden gelebileceksiniz

Twitter’daki Filtreleme Muhteşem!

Bu bakımdan profil resmi olmayan hesaplar artık arka plana atılacak. Özellikle kimliğini gizleyerek sizleri takip eden ve amaçları başka olan kişileri üzecek olan bir özellik olduğunu belirtelim. Sosyal deve gelen yeni filtreleme özelliği artık daha fazla deneyim sunacak ve yeni filtrele ile rahatsızlık verici birçok durum ortadan kaldırılacak. Twitter için gelen son güncellemeyi hesabınızda aktif etmek için, iOS veya Android uygulamanızda “Bildirimler” kısmından filtr sekmesi üzerinde erişim sağlayabilirsiniz. Bilgisayardan giriyorsanız eğer Bildirimler > Ayarlar sekmesi üzerinden erişebilirsiniz.

Yeni özellik amaçları kötü olanları üzerken, normal kullanıcıları sevindirecek bir şekilde geliyor. Çok daha önceden gelmesi beklenen güncelleme şimdi gelmiş olsa bile yinede sevindirici bir durum.