Instagramda Yeni Bir Guncelleme Daha Kapiyi Caldi

Instagram’da Yeni Bir Güncelleme Daha Kapıyı Çaldı!

Instagram’a kısa süre önce hikayeleri ilgilendiren yeni bir özellik daha geldi. Artık Hikayeler çok daha fazla işlevsel olurken fazla deneyimde sunabilecek!

Instagram, hikayelerine DM üzerinden paylaşma özelliği kullanıma sunuldu. Bu bakımdan insanlar bir hikayeyi, sağ alt kısımdan DM simgesine tıklayarak arkadaşlarına veya gruplarına doğrudan gönderebilecek.

Instagram’ın Hikayeler özelliği geçtiğimiz yıl kullanıma sunulduktan hemen sonra insanların ilgilendiği kişiler, ilgi alanları ve markalar ile daha net bağlantı kurmasını sağlayan yeni bir paltform haline geldi. Diğer kişilerin hikayelerine DM ile paylaşılmasını sağlayan yeni özellik instagram için güzel anların paylaşılmasını kolaylaştıracak gibi duruyor.

DM ile paylaşılmasını istemeyenler bu seçeneği kapatabilirler!

Normalde Hikayeleri Instagram’a yükledikten 24 saat sonra DM üzerinde mesajların kaybolduğunu fark etmişsinizdir. Hikayelerinin başkaları tarafınca DM ile paylaşılmasını istemeyen kişiler hikaye ayarlarından bu seçeneği kapatabilirler. Bunun yanı sıra gizli hesabı olanlar DDM üzerinden paylaşılan hikayeler sadece takipçileri tarafından görülecek.