ps yemekleri 1

PS’nin Sevilen oyunlarındaki yemekler Gerçek Dünyaya Geldi

Oyun severleri  heyecanlandıran bir gelişme yaşanarak PS’nin Sevilen oyunlarındaki yemekler Gerçek Dünyaya Geldi.

Sony Avustralya ekibi, Sidney’in lokal restoranlarıyla anlaşarak PS’nin sevilen oyunlarındaki yemekleri gerçek dünyaya getirdi.
The Last of Us 2, Uncharted 4: A Thief’s End, And Ratchet and Clank: Rift Apart oyunlarında yer alan ikonik yemeklerden ilham alarak yaratılan yemekler, food delivery app’iyle oyun severlerin kapısına kadar geliyor. PS severler adeta gerçekten ‘oyunun tadını’ alıyor. 🙂

Fiziksel dünyayla, sanal/dijital dünya arasındaki sınırların yavaş yavaş(belki biraz daha yavaş:j) silindiği bu günlerde genellikle VR/AR ile bizlerin o dünyaya girdiği, avatarlarımızı yaratarak sanal ortamlarda olmayı arzuladığımız bir dönemdeyiz. Bu minvalde, PS’nin yaptığı hamle yine bu iki dünya arasındaki sınırları kaldırıyor olsa da bizim sanala geçmemizi değil, sanal unsurların fiziksel dünyada var olmasını sağlamasıyla bugüne kadar yapılanın tam tersi bir aksiyon gibi durmuyor mu sizce de?

Yoksa sanal ürün/hizmet sunan markalar için zaten fiziksel dünyaya geçmenin sırası geldi de geçiyor mu? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

PS to Plate