1601797370 1601772334 1

Borderland 3 Oyunculara Neler Sunuyor?

Oyun dünyasına kaotik yapısı ve eğlenceli yönleri ile giriş yapmış olan Borderland 3 oyunu oyuncuların aksiyon ve macera dolu geçirmelerine olanak tanıyor. İçeriğinde milyonlarca silah ve sayısız düşman bulunan oyunun her anı büyük bir heyecan ile geçiyor.

Borderland 3 oynanışı ile oyunculara farklı bir deneyim yaşatıyor. Oyuncular bu oyun ile birlikte farklı gezegenleri gezebilmekte ve değişik özelliklerdeki düşmanlarla karşı karşıya gelebilmektedir. Tek kişi oynanan bu oyunun eşli destekleri de bulunmaktadır. Bu hali ile çok daha eğlenceli bir hale gelen bu oyun, oyuncuların beğenilerini kazanmayı başarıyor.

Borderland 3 Konusu

Borderland 3 konusu itibariyle dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle olay örügüsü ile öne çıkan oyun, oynanış dinamikleriyle de oyuncuların beğenisini kazanmayı başarıyor. Hikayenin merkezinde bir gezegen bulunmaktadır. Bu gezenin adı Pandora’dır. Bu gezegende değerli hazinelere ve yüksek teknolojilere sahip olan Vault’lar bulunmaktadır. Bu gezegende herkesin amacı bunları bulabilmektir. Oyunun hikayesi tam olarak burada başlamaktadır. Vault Hunter kurulur ve oyunun ana hikayesi başlar. Kişiler birbirinden farklı özelliklere sahip olan karakterler arasından tercihlerini gerçekleştirerek oyuna başlanmaktadır. Vault Hunter grubu diğer herkesle aynı amaç peşinde koşan bir gruptur.

Borderlands 3 Screen 2

İkiz olan Troy ve Tyreen kardeşler “Children of the Vault” adını verdikleri bir haydut tarikatı kurmuşlardır. Bu tarikat ile birlikte Great Vault’un peşine düşmektedirler. Vault Hunter ve Lilith tarafından kurulmuş olan Crimson Raiders’ın amacı da onları durdurmaktadır. Crimson Raiders gezegeni kurmak da istemektedir. Oyunun başlangıcında Pandora yer alır ancak kişiler farklı gezegenleri de ziyaret edebilmektedirler. Birbirinden farklı gezegenler oyunculara birbirinden farklı ortamlar sunarak oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirmektedir.

Promethea gezegeninde gökdelenlerle çevrili olurken, Eden-6 gezegeninde bol bol bataklık görülebilir. Athenas gezegeni ile de kişiler dağlık alanlarda keşfe çıkabilmektedir. Kendi içerisinde farklı bölgelere ve farklı düşman türlerine sahip olan bu oyun kişilere farklı zorluklar sunar. Eğlenceli ve keyif dolu dakikalar farklı dünyalar ile oyuncuların olur.

Borderland 3 Oynanır mı?

Borderland 3 oynanış özellikleri ile birlikte oyunculara farklı aksiyon ve macera deneyimleri yaşatıyor. Bu haliyle çokça beğenilen bir video oyunu olmayı da başararak oyuncular arasında özel bir yer edinmeyi başardı. Her karakter kendisine özgü yetenek ağacına sahiptir. Sahip olduğu dört karakteri, dört arkadaş alarak birlikte oynayabilir, güçlü bir grup oluşturabilir ve oyunu bu şekilde çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanında oyunun grafiklerinden de bahsetmek gerekirse Borderland 3 grafikleri olarak diğer seriden alışılmış olan çizgileri kullanıyor. Bu sayede oyunda hem bir bütünlük söz konusu oluyor hem de oyuncular yabancılık çekmeden oyuna adapte olmayı başarıyorlar. Bunun yanında grafik açısından özellikle günümüzde de oynanma kabiliyetini devam ettiren özellikler taşıyor.