Oyun Kategorisi
11 saat önce
Emre Sarıoğlu Overwatch

Overwatch’a Türk kahraman geliyor: Emre Sarıoğlu

0 Yorum

Dünyaca ünlü oyun Overwatch'a eklenecek olan yeni karakterin Türk olduğu ortaya çıktı. Emre Sarıoğlu olarak isimlendirilecek kahramanın kimliği, Blizzard tarafından paylaşılan ve İstanbul'da geçen bir hikayeyle ortaya çıktı. Blizzard'ın en başarılı oyunlarından birisi olarak kabul edilen ve dünya..

14 saat önce

Valve, Half Life üzerinde çalışıyor olabilir!

0 Yorum

Tüm oyun severler Half Life için öyle aç kalmış ki, oyun hakkında Valve'den ufak bir haber gelse bile hemen heyecanlanıyoruz. Half Life: Episode 2'den sonra bildiğiniz gibi maziye karışırken, Valve o günden günümüze Half Life hakkında hiç bir açıklama yapmadı. Steam platformunu bize kazandırmış o..

2 gün önce

Güncellenmiş Burnout Paradise, 2018’e Damga Vurmaya Geliyor!

0 Yorum

Criterion Games'in geliştirdiği, 2008 yılında Electronic Arts tarafından oyuncuların beğenisine sunulan Burnout Paradise yarış oyunun güncellenmiş yeni versiyonu Mart ayında PlayStation 4 ve Xbox One için geliyor. Burnout Paradise Remastered olarak isimlendirilen oyun PlayStation 4 ve Xbox One pl..

4 gün önce
steam

Steam Türkiye’de ki Fiyatlara KDV Geldi!

0 Yorum

Yabancı uyruklu olan ve ülkemizde faaliyet gösteren firmalar bir bir vergi düzenlemesine tabi tutuluyor. Apple ve Google'dan sonra Valve'de vergi mükellefi oldu. Maliye bakanlığı tarafından gerçekleştirilen yasal düzenlemelerin ardından vergi mükellefi olan Valve, zaman kaybetmeden fiyatlarına ve..

5 gün önce

Bu oyunu ilk çözene 1 Bitcoin ödül verilecek!

0 Yorum

20 Şubat 2018'de çıkması beklenen "MonteCrypto: The Bitcoin Enigma" adındaki bulmaca oyununu ilk bitiren kişiye 1 Bitcoin ödül verilecek. Eğer Puzzle gibi oyunları seviyorsanız ve zor olan sizin tercihinizse güzel bir oyun sizi bekliyor. Gem Rose Accent adındaki stüdyo "MonteCrypto: The Bitcoin E..

1 hafta önce
MonteCrypto: The Bitcoin Enigma

MonteCrypto: The Bitcoin Enigma isimli oyunu bitirene Bitcoin hediye!

0 Yorum

Birkaç gün sonra Steam’deki yerini alacak olan MonteCrypto: The Bitcoin Enigma isimli oyunun yapımcıları, oyunu bitirmeyi başaran ilk kişiye bir adet Bitcoin hediye edileceğini duyurdu. Bitcoin’in güncel değeri  10 bin doların üzerinde. Oyunları seviyorsunuz ve bulmaca çözme konusunda iyi misiniz..

1 hafta önce
Video oyunu

Okula yapılan saldırının video oyunlarından kaynaklandığı iddia edildi

0 Yorum

Yetkililer, 17 öğrencinin can verdiği ve birçok kişinin yaralandığı okul saldırısında video oyunlarının suçlu olduğunu ileri sürdü. Bu gibi oyunların yaygınlaşmasından ötürü okul saldırılarının düzenlendiği ve daha çok kişinin şiddete eğilimli olduğu dile getirildi. Florida’da bir liseye saldırı ..

1 hafta önce

PUBG’ın Mobil Versiyonu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

0 Yorum

Elde etmiş olduğu başarı ile gündemden düşmeyen PUBG, oyun sever kitle tarafından kesinlikle bilinir. Tanıtıldığı günden bu yana oyuncu sayısını katlayarak Steam'de zirveye oturan ve hala yerini koruyan PUBG'ın mobil versiyonu için tanıtım videosu yayınlandı. İşte PUBG'ın Mobil Versiyonu İçin T..

1 hafta önce
Steam Wild Buster

Steam, sahte puanlamalar yapan bir oyun geliştiricisini banladı

0 Yorum

Steam'deki Wild Buster isimli oyunun geliştiricisi olan Insel, çalışanlarına farklı hesaplar üzerindne sahte puanlama ve yorumlama yaptırdığı gerekçesiyle platformdan banlandı. Steam, bu sefer de bir oyun geliştiricisinin platformdan banlandığını duyurdu. Wild Buster isimli oyunu geliştiren Insel..

1 hafta önce
Sony PSN

Sony, PSN isminin değiştirilebilmesine olanak sunacak

0 Yorum

Oyuncuların PSN ismini değiştirmesine olanak sunmayan Sony, bu özelliği platforma eklemek adına çalışmalar yapıyor. Oyuncular, isimlerin değiştirilememesinden ötürü şirkete bir süredir baskı yapıyordu. Oyuncuların PlayStation Network ismini değiştirmesine olanak sunmayan Sony, paylaşılan bilgiler..