Oyun Kategorisi
18 dakika önce

Premium Online GTA 5 Duyuruldu!

0 Yorum

Bir süre önce sızdırılan GTA 5 Premium Online sürümü bugün resmi olarak duyuruldu. Rockstar’ın gerçekleştirdiği açıklamaya göre GTA 5 Premium Online Xbox One, PC ve PS4 gelecek. En çok satılan oyunlar arasında olan GTA 5’in Premium Online sürümü duyuruldu. Satışlarının son dönemde düşmesine bağlı..

5 saat önce

Xbox One’a 120Hz Desteği Geliyor

0 Yorum

Xbox One’a yatırımlarını devam ettiren Microsoft, yakın bir zamanda Xbox One S ve One X içinFreeSync teknolojisini sunarken, Xbox One’a 120Hz desteği getirmeye hazırlanıyor. Böylelikle oyunların daha akıcı görünmesi sağlanacak. Xbox One için 120Hz testlerine başlayan Microsoft, 1805 sürüm numaras..

9 saat önce

Valve, Campo Santo’yu Satın Aldı

0 Yorum

Hazırlamış oldukları Firewatch ile kısa sürede büyük başarılar elde etmiş olan Campo Santo’nun Valve’ye katıldığı duyuruldu. Campo Santo 2013 yılında Firewatch ile oyunseverlerin beğenisini kısa sürede  kazanmış ve bir çok ödüle layık görülmüştü. Campo Santo’nun bu başarısı Valve’nin de dikkatini..

20 saat önce
Lootbox

Bazı oyunlardaki Lootbox sisteminin kumar olduğu kararına varıldı!

0 Yorum

Hollanda’da yetkililer tarafından yapılan bir araştırma, bazı oyunlardaki Lootbox sisteminin kumar olduğunu ve bu sistemin ülkedeki oyun düzenleme yönetmeliklerine uymadığını bildirdi. Bu kararın ardından Avrupa Birliği tüm oyunlarda düzenleme yapılmasını talep edebilir. Son zamanlarda yaygınlaşa..

1 gün önce

60 Lira Olan Darwin Project, Steam’de Ücretsiz Oldu

0 Yorum

Battle royale oyunu olan Darwin Project , Steam’den ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Scavengers Studio’nun açıklamasının özeti: "Başından beri Darwin Project oyuncuları, hatta izleyicileri için heyecan verici bir deneyim yaratmayı kendimize misyon edindik. Bu konuya dair heyecanımız hala ilk g..

3 gün önce

49 TL’lik Satellite Reign, Kısa Bir Süre İçin Tamamen Ücretsiz Oldu!

0 Yorum

Açık dünya mekaniklerinin bulunduğu gerçek zamanlı strateji oyunu olan Satellite Reign, 4 ajandan oluşan bir grubu komuta ettiğiniz bir strateji oyunu, kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz oldu. Steam üzerinden 49 TL fiyat ile satın alınabilen Satellite Reign, Humble Bundle’da ücretsiz olarak..

4 gün önce

Bu Hafta Sonu 2 Kat Xp Almak İçin Fortnite’de Savaş Var!

0 Yorum

Fortnite’de mücadele veren oyuncuların normalde elde ettikleri tecrübe puanı bu hafta sonu savaşanlar için iki kat daha fazla olacak. PS4, Xbox One, PC ve mobil’e gelen 3.5.2 güncellemesi sonrasında oyuna eklenen 2 yeni etkinlik bulunuyor. Bu etkinliklerden biri oyunculara emeklerinin karşılığını..

4 gün önce
Minecraft virüs

Minecraft oyuncuları tüm verileri silen virüsle karşı karşıya

0 Yorum

Minecraft oyuncularını hedef alan ve indirilen kostümlerle sistemlere giriş yapan yeni bir virüsün varlığı keşfedildi. Bilgisayardaki tüm verileri ve yedekleme dosyalarını silen virüs, bazı kullanıcılara alay edici mesajlar da gönderiyor. Dünyanın en büyük oyuncu topluluğuna sahip olan Minecraft,..

1 hafta önce

A Way Out 1 Ay İçinde 1 Milyon’u Geçti

0 Yorum

A Way Out bir ay içinde elde etmiş olduğu başarılı satış grafiğini yükseltmeye devam ediyor. Hapiste tanışan iki kişinin kaçış öyküsünün konu alındığı A Way Out'un kısa sürede ki bu başarısı ve oldukça farklı bir oyun deneyimi sunmasına bağlanabilir. A Way Out'un başarısı ile ilgili olarak yap..

1 hafta önce
Twitch

Son Yılların En Popüler Platformlarından Olan Twitch Tam Olarak Nedir?

0 Yorum

Son yıllarda büyük bir ilgi gören ve milyonlarca ziyaretçi kitlesine ulaşan Twitch, oyun severlerin adeta ortak buluşma noktası haline geldi! Her gün yüzbinlerce kişi tarafından ziyaret edilen Twitch tam olarak nedir? Twitch oyuncuların bilgisayar üzerinden canlı yayın yaparak oyun oynadıkları ve..