Kod bilmeden mobil uygulama nasil yapilir

Kod Bilmeden Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?

Kod bilmeden mobil uygulama nasıl yapılır son zamanların en merak edilen konularından biri haline gelmiştir. Bu doğrultuda mobil uygulama birçok farklı temada oluşabilen ve kullanıcıların büyük bir ilgi duydukları aplikasyonlar olarak bilinmektedir. Ancak kendinize ait bir mobil uygulama yaratmak istiyorsanız kod bilmeniz gerekir. Fakat son zamanlarda meydana gelen çeşitli platformlar herhangi bir kod bilginiz olmasa dahi mobil uygulama oluşturabilmeniz konusunda sizlere hizmet sunmakta ve yardımcı olmaktadır.

Kod Yazmadan Mobil Uygulama Yapma Platformları

Birçok farklı etken dolayısıyla mobil uygulamaya ihtiyaç duyabilir ve kendi projeniz için mobil uygulama gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda bir mobil uygulamayı oluşturmanın ilk ve en çok tercih edilen yöntemi çeşitli kodlar hakkında bilgi sahibi olarak kodlama sayesinde mobil uygulama oluşturmak şeklindedir. Ancak kod yazmak için gerekli bilgiyi edinebilecek vaktiniz ve bu projeye ayırabilecek bütçeniz yoksa kod yazmadan mobil uygulama yapmanızı sağlayan platformlar sayesinde de uygulama oluşturabilirsiniz.

Kod bilmeden mobil uygulama nasil yapilir3

Kod Bilmeden Mobil Uygulama Yapma Platformları Güvenilir midir?

Çeşitli sebepler dolayısıyla mobil uygulamaya sahip olmak isteyen pek çok internet kullanıcısı kod bilmeden mobil uygulama nasıl yapılır hakkında merak duymakta ve çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu doğrultuda kod bilmiyor olsanız dahi mobil uygulama yapmanızı sağlayacak birçok farklı platform olduğunu dile getirmek mümkün olduğu gibi geniş bir kitle tarafından tercih edilen bu uygulamaların herhangi bir güvenilirlik problemi yaratmadığı bilinmektedir.

Kod Bilmeden Mobil Uygulama Yapma Platformları Nelerdir?

  • Applypie,
  • Composer Pro,
  • Gamesalad,
  • Swiftic,
  • Thunkable kod bilmeden mobil uygulama nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak verilen ve en çok tercih edilen platformlar arasında yer almaktadır. Bu platformlar sayesinde herhangi bir kod bilgisi sahibi olmasanız dahi kısa süre içerisinde platform üzerinden talep ettiğiniz uygulamayı oluşturabilir ve aplikasyonu hizmete sunabilirsiniz.

Kod bilmeden mobil uygulama nasil yapilir2

Applypie

Kod bilmeden mobil uygulama yapmak isteyenler tarafından en çok tercih edilen platformların arasında Applypie bulunmaktadır. Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen ve oldukça kullanışlı bir program olarak bilinen Applypie, hem Android hem de iOS işletim sistemleri için uygun bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde aplikasyonu oluşturabilir ardından işletim sistemlerin mağazalarında ücretsiz şekilde yayınlanması konusunda sundukları destekten faydalanabilirsiniz.

Composer Pro

Composer Pro da kod bilmeden mobil uygulama nasıl yapılır sorusuna verilen yanıtlayan arasında yer alan bir başka platformdur. Uygulama yapmak için herhangi bir bilgiye sahip olmanız gerektirmeyen ve bütün cihazlar ile uyumlu uygulamaları kısa süre içerisinde geliştirmeniz konusunda sizlere hizmet sunan bu platform tasarım açısından oldukça kaliteli bir uygulama yapmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Kendine ait geniş kütüphanesi ile dikkat çeken ve böylelikle çok kısa süre içerisinde talep ettiğiniz gibi bir uygulama yapabilmeniz konusunda sizlere hizmet veren bu platform internet sitelerinin tasarımı konusunda da hizmet vermektedir.