X

Huawei P10'un Renk Seçenekleri Belli Oldu!

MWC 2017'deki tanıtımına çok az bir süre kalan Huawei P10'un basın görselleri kısa bir süre önce sızdırıldı. Cihazın öne çıkan bazı özelliği de görülen basın görsellerinde cihazın renk seçenekleri de ortaya çıktı.

Bugün MWC 2017'de tanıtılması beklenen ve merakla gözlenen Huawei P10'un basın görselleri kısa bir süre önce sızdırıldı. Görseller, cihazın renk seçeneklerinin yanında, bazı özelliklerini ortaya seriyor.

Bu bakımdan cihazın yeşil, kırmızı altın, grafit siyah, gümüş, parlak mavi ve parlak altın olarak tam 6 farklı renk ile gelmesi bekleniyor. Bu renk alternatifleri arasında en dikkat çeken yeşil rengin olduğu söylenebilir. Huawei P9'da ilk olarak 6 renk seçeneği ile görülmüştü. Geçtiğimiz yıl Eylül ayının başında yeni renk seçenekleri olarak kırmızı ve mavi renk seçenekleri de eklenmişti.

Bununla beraber görsellerde Huawei P9'dakinin aksine telefonun ön kısmında bulunacak olan parmak izi sensörünün tasarımına, telefonun inceliğine ve de 5,1 boyutunda yer alan Full HD ekrana baskı yapılmış ve öne çıkarılmış durumda.

Huawei P10'nun tanıtım etkinliği sırasında Huawei'nin Youtube ve Periscope kanalı üzerinde yeni bir canlı yayın olacağını da belirtelim. Tanıtımın ise ülkemizin saatine göre 16:00'da başlayacağını belirtelim.

Kategoriler: Teknoloji
Tags: huaweiMWC2017p10
Serkan Karadag :