29958844 1

Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Badoo hesap silme hakkında bilgi sahibi olarak, kullanıcılar aktif olarak kullandıkları hesaplarını kısa süre içinde silebilir. Uzun yıllar önce piyasaya sürülen uygulama, günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaya devam eder. Arkadaşlık platformu olarak geliştirilen uygulama sayesinde sosyalleşmek çok daha kolay hale gelir. Çeşitli sebeplerden dolayı hesabını kapatmak isteyen kullanıcılar adımları izleyerek hesaplarını silebilir.

Badoo Nedir?

Yeni insanlar ile tanışmak ve arkadaşlık kurmak için geliştirilmiş uygulamalardan biridir. Badoo, 180’den fazla ülkede hizmet vermeye devam ederken en popüler şekilde Latin Amerika’da kullanılır. Web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden hesap kurarak, kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama indirildikten sonra profil oluşturulması gerekir.

Kullanıcıların kişisel olarak oluşturdukları hesapları sayesinde yakınlarında bulunan yeni insanlar ile tanışmaya başlayabilir. Uygulamanın yoğun ilgi görmesine neden olan konulardan biri konum olarak yakında bulunan kullanıcıların birbirini bulmasını kolaylaştırmasıdır. Badoo, aynı zamanda kullanıcıların belirlemiş olduğu fiziksel özellikler gibi filtreleme sistemine sahiptir. Yaş, vücut tipi ve göz rengi gibi seçimler yaparak aradığınız kişiyi daha kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Seçimlerden sonra istediğiniz kişi ile sohbet etmeye başlamak için profilinde yer alan sohbet seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı kullanmaktan sıkılan ya da farklı sebeplerden dolayı silmek isteyen kullanıcılar, Badoo hesap silme adımlarını izleyebilir.

29958844

Badoo Hesap Silme Yöntemi

Hesap silme işlemi, kullanıcılar için 2020 yılında geliştirilmiştir. Hesabını silmek isteyen kullanıcılar, ilk olarak masaüstü versiyonuna giriş yapmalıdır. Kalıcı bir şekilde hesabını silmek isteyen kullanıcılar şu adımları izleyebilir;

  • Web sitesi üzerinden hesaba giriş yapılır,
  • Profilin sağ üst kısmında yer alan Ayarlar simgesine tıklanır,
  • Ayarlar menüsünün en alt kısmında yer alan Hesabı Sil seçeneği seçilir,
  • Hesabı sil komutundan sonra ekranda birkaç farklı teklif belirir. Her bir teklifin altında yer alan Hesabı Sil seçilir,
  • Doğrulama ekranından kullanıcı adı ve şifre girişi yapılır ve işlem tamamlanır.

Hesabını silmek isteyen kullanıcılar için işlem komutundan sonra açılan ekranda birçok teklif bulunur. Teklifler kullanıcıların hesaplarını kapatmaması için hazırlanır. Hesabını silme kararı alan kullanıcılar Badoo hesap silme adımlarını sırası ile uygulayarak kısa sürede hesabının silinmesini sağlayabilir.

Badoo Üyelik Nasıl Silinir?

Badoo, kullanıcıları için Premium üyelik sistemi sunar. Daha gelişmiş ve farklı özelliklerden faydalanmak için kullanıcılar Premium üyelik satın alabilir. Satın alınan üyelikler karşısında ödeme yapılması gerekir. Kullanıcılar, satın aldıkları üyelikleri kullanmak istemedikleri durumda üyeliklerini silebilir. Masaüstü arayüzünden giriş yaparak Ayarlar menüsü üzerinden üyelik silme işlemleri yapılabilir.

Yeni insanlar ile tanışmak ve sosyalleşmek için tercih edilen uygulamadan sıkılan ve kullanmak istemeyen kullanıcılar Badoo hesap silme yöntemi sayesinde kolay bir şekilde çıkabilir. Hesabı silmeden çıkış yapan kullanıcılar, daha sonra aynı kullanıcı adı ile giriş yapabilir.