Google Drive Nedir? Google Hizmeti Böyle Çalışır

20

Google birçok ücretsiz hizmet sunar. Bu, Google’a Dropbox’a alternatif sunan Google Drive bulut depolama hizmetini de içerir. Google Drive, çeşitli ücretli abonelik modelleri ile 30 terabayta kadar yükseltebileceğiniz 15 gigabayt ücretsiz depolama alanı sağlar.

Google Hizmeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Google Drive’ınıza web sitesinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca Google, mobil cihazlarınızdaki verilerinize de erişebileceğiniz iOS ve Android uygulamaları sunar. Windows veya Mac için Google Drive yazılımıyla, Google Drive’ı makinenizdeki yerel verileri çevrimiçi depolamayla senkronize etmek için bir sürücü olarak ayarlayabilirsiniz.

Google Drive

Google, Drive İçin Bu Tarifeleri Sunar

Google, bir abonelik modeli olarak Google Drive için depolama genişletmeleri sunar:

En küçük genişlemeyle, depolama alanınızı 100 gigabayt’a çıkarabilirsiniz. Daha sonra aylık 1.99 € maliyeti vardır. Aylık abonelik yerine, bu tarife için yıllık 19,99 € peşin ödeme seçeneğiniz de vardır.

9,99 ABD Doları karşılığında depolamayı Google Drive’ınızdan bir terabayta genişletebilirsiniz. Google, abonelik modeli yerine yıllık 99,99 € ön ödemesi için bu seçeneği size sunar.

Ayrıca, Google ayda 19,99 € karşılığında 2 Terabayta kadar bir depolama genişlemesi sunmaktadır.

Kendi kendine sunucu çözümü olmayan küçük şirketler için, Google Drive için daha büyük bellek uzantıları kesinlikle ilginçtir. Bunlar ayda 99,99 € karşılığında 10 Terabayttan başlıyor. Dahası, 199,99 € ‘a 20 terabayta kadar uzatma mümkündür. Maksimum kapasite 30 Terabayt olup, aylık 299,99 € tutarında rezervasyon yapılabilir.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here