Getir Hesap Silme yh

Getir Hesap Silme

Getir hesap silme kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen konulardan biridir. Günümüzde e-ticaret konusunda öne çıkan firmalardan biri olan Getir, kullanıcıları için amacına uygun bir uygulama geliştirmiştir. Uygulama üzerinden yemek ve market siparişleri oluşturmak mümkündür. Online alışverişlerin oldukça popüler hale geldiği dönemde Getir hızlı bir yükselişe geçmiştir.

Getir Hesabımı Kendim Silebilir miyim?

Getir uygulaması sadece Türkiye değil, dünyanın farklı yerlerinde de kullanmak mümkündür. Geniş bir hizmet ağı kuran firma, müşterileri için çeşitli fırsatlar sunar. Özellikle sunduğu avantajlı promosyonlar ile kullanıcıların sık şekilde tercih ettiği platformlardan biri olmuştur. Uygulama içinde hesap açan kullanıcılar, ilk siparişleri için çeşitli kampanyalardan faydalanabilir. Birçok kullanıcı bu tarz sebeplerden dolayı yeni bir hesap açma işlemi talep eder. Öncelikle kullanıcıların hesaplarını silmesi gerekir. Getir hesap silme işlemleri diğer uygulamalarda olduğu gibi kontrol edilemez. Kullanıcılar, hesaplarını silmek için yardım almak zorundadır.

Getir Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Kullanıcılar hesaplarını silmek için iki farklı yolu tercih edebilir. Getir iletişim ile iletişime geçmek ya da müşteri hizmetlerine ulaşmak şeklinde iki seçenek bulunur. Kullanıcılar hangi yöntemi tercih ederse aynı sonucu alabilir. Bireysel olarak hesapların kapatılmasına izin vermeyen uygulama, kontrollü şekilde kullanıcıların hesaplarını silmelerine yardımcı olur.

Getir Hesap Silme gg

Getir Hesap Silme İletişim

Uygulama içinden hesabını silmek isteyen kullanıcılar, Getir İletişim sayfasından iletişim kurabilir. İletişim sayfasında bulunan mesaj kısmına kısa bir şekilde hesabınızı kapatmak istediğinizi açıklamanız yeterlidir. Getir hesap silme işlemi için şu adımlar takip edilebilir;

 • Getir web sayfası açılır,
 • Hesap bilgileri girilir ve giriş yapılır,
 • Profile geçiş yapılır,
 • Getir’i keşfedin seçeneğine tıklanır,
 • İletişim seçeneğine tıklanır,
 • İletişim sayfası yeni bir sekmede açılır,
 • Ad ve soyad girilir,
 • E-posta adresi girilir,
 • Sistemde kayıtlı olan telefon numarası girilir,
 • Konu olarak Diğer seçilmelidir,
 • Getir hesabımı silmek istiyorum mesaj kısmına yazılır,
 • Robot olmadığınızı kanıtlanır,
 • Gönder butonuna tıklanır.

Getir Hesap Silme Müşteri Hizmetleri

Getir Hesap Silme g

Getir İletişim üzerinden mesaj bırakmak kullanıcılar için vakit kaybı olabilir. Bilgilerin sırayla girilmesi ve mesaj olarak iletilmesi, ardından Getir’in sizinle iletişime geçmesi gibi uzun bir süreç olabilir. Daha kolay bir şekilde sorunu çözmek için müşteri hizmetlerinden yardım alınabilir. Kullanıcılar, müşteri temsilcisine telefon üzerinden ulaşabilir. Getir uygulamasında bulunan numara ya da web sitesinde bulunan numara üzerinden iletişim kurulabilir.

Getir müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek; Getir hesap silme işlemi yapmak istediğinizi iletebilirsiniz. Kısa süre içinde işleminiz gerçekleşir. Uygulama içinde bulunan hesapları silmek için tercih edilebilecek iki yöntem bu şekildedir. Direkt olarak hesap sil gibi komutlar bulunmaz. Kullanıcılar, hesaplarını silmek istediklerinde Getir ile iletişime geçmek zorundadır. Hızlı şekilde hesabı kapatmak için müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabilir.