Game of Thrones Gecesinde Sibel Kekilli Sürprizi

En başarılı yapımlardan biri olan Game of Thrones finali beklenirken dizinin oyuncuları da dün bir araya geldi. New York’ta akşam yemeğinde bir araya gelen Game of Thrones ekibinin sürpriz ismi Sibel Kekilli oldu.


New York’ta bir akşam yemeğinde bir araya gelen ve halihazırda son sezonda rol almaya devam eden oyuncular ve ayrılan oyuncuları Kit Harington, Peter Dinklage, Natalie Dormer, Maisie Williams, Carice van Houten, yazar George R.R. Martin’in sürpriz ism olarak Sibel Kekilli Marea Restaurant’da bir araya geldiler.

Türkiye’den Giren Kullanıcılar İçin Sosyal Medya Hesabını Kapattı

Game of Thrones dizisinde ki Shae karakteri öldürülen Sibel Kekili’nin Game of Thrones macerası dördüncü sezonu ile son bulmuştu ve rol aldığı karakterler ve sosyal medya üzerinden Türk takipçileri tarafından maruz bırakıldığı cinsel taciz ve karalama kampanyası nedeni ile sosyal medya hesaplarını Türkiye’den giren kullanıcılar için engellemişti.

Game of Thrones dizisinin 8. ve final sezonu 14 nisan’da ekrana gelecek.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com