PewDiePie

Bakın O YouTuber Saat Başı Ne Kadar Kazanıyor

YouTuber ların kazançlarının merak edildiği şu günlerde 91 milyondan fazla takipçisi bulunan PewDiePie, 1 saatte ne kadar para kazandığını açıkladı.


PewDiePie, YouTube’un en eski ve en büyük içerik üreticilerinden biri. Doğal olarak kazancı da oldukça iyi..

YouTuber olmayı hedefleyenlerinde merak ettiği bu soruya PewDiePie paylaştığı videolarından birinde kendini Google’da arayan ünlü YouTuber, otomatik tamamlama ile gelen sorular arasında kazancıyla ilgili soruyu görmesi üzerine ortaya çıkıyor.

PewDiePie’ın saatte 3,400 dolar kazandığını belirten cevaba, PDP açıklama yaparak tam olarak rakamı bilmediğini ancak aşağı yukarı belirtilen rakam kadar kazandığını söyledi.

Paranın kendisini değiştirmesini istemeyen ünlü YouTuber, insanların parayı iyi bir şey olarak gördüğünü ve örnek olarak şans oyunlarında büyük para kazananların hayatlarının değiştiğini ve insanlarında o insanın nasıl değiştiğini gördüğünü belirtti.

PDP “internete göre kendi değerinin ne kadar” olduğunu araştırması üzerine çıkan 20 milyon doları bedeli düşük bularak “kesinlikle” bundan daha fazla parasının olduğunu dile getirdi.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com