apple store Randevu

Apple Store Randevu Nasıl Alınır?

Apple tarafından üretilen ürünlerin ülkemizde çok fazla kullanılmasından dolayı Apple Store servisi oldukça yoğundur. Buradan hizmet alabilmek için mutlaka randevu alınması gerekiyor. Apple Store randevu nasıl alınır sorusu ise kullanıcıların adeta kanayan yaralarından bir tanesi konumundadır.


Apple Store Randevu Alma

Apple Store servisinden randevu almak için kurumun resmi web sitesine giriş yapılmalıdır. Daha sonra da randevu bölümünden istenilen saate randevu alınabilmektedir. Teoride bu kadar kolay olan işlem pratikte bazen çok zor oluyor. Bunun temel nedeni ise yoğunluktur. iPhone kullanıcıları cihazları ile ilgili sorunların burada çok daha hızlı çözüleceğini bildiği için bu servislerde ciddi bir yoğunluk oluyor.

Apple Store Randevu Almada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Randevu almak için önerilen bazı yöntemler vardır. Bunlardan bir tanesi birden fazla bilgisayar ile giriş yapmayı denemek iken bir diğeri ise geceleri randevu almaya çalışmaktır. Söz konusu randevu alma yöntemleri sayesinde normalden çok daha kısa süre içerisinde randevu alarak, talebinizin yerine getirmesini sağlayabilirsiniz.