come funziona spotify premium du

Spotify Duo Nedir Nasıl Kullanılır?

Spotify Duo özelliği aynı evde yaşayan 2 kişi için hazırlanmış oranın bir premium pakettir. Bu paket sayesinde aynı evde yaşayan 2 kişi premium hesap kullanma şansına sahip olurlar.

Spotify Duo Nedir?

Spotify Duo Spotify uygulaması içerisinde yer alan premium paketlerden birisidir. Bu paket ile 2 kullanıcının tek bir premium hesabını kullanması amaçlanır. Bu paket özellikle aynı evde yaşayan kişiler için tasarlanmış bir premium pakettir. Bu paket ile 2 kişi aynı anda müzik dinleme ve kendi çalman listelerini oluşturma şansına elde ederler. Paket içerisinde kullanıcıları sunulan diğer avantajlar ise şarkıları reklamsız dinleme ve internete bağlı olmadan da şarkıları dinleyebilme şansına sahip olmaktır. Spotify Duo’yu kullanmak isteyen kişiler aynı ya da yaşadıklarını doğrulamalıdır ve bu paketi satın almalıdır. Aynı evde yaşadığını ispatlayan kişiler Spotify Duoyu kullanmaya başlayabilirler.

Spotify Duo’yu Kullanmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Spotify Duo aynı evde yaşayan iki kullanıcının Spotify premium özelliklerinden yararlanmasını sağlayan bir pakettir. Spotify’da onun kullanılabilmesi için kullanıcılardan birinin Spotify doo’yu başlatarak diğer kullanıcıya davet göndermesi gerekir. Spotify duo’nun açılabilmesi için Spotify premium üzerinden premium Duo paketinin seçilmesi gerekir. Premium duo hesabının açılması ile sırada 2 kullanıcıya davet gönderme işlemi vardır. Spotify duo’yu başlatan kullanıcı diğer kullanıcıya davet göndermelidir. Davet gönderilebilmesi için WhatsApp veya e-mail yolu tercih edilebilir. Diğer kullanıcının daveti kabul etmesi ve adres onayının yapılmasının ardından spotify’da duo’nun kullanılmasına başlanabilir.

Spotify premium duo

Spotify Duo’nun Avantajları

Spotify paketlerinden olan Duo paket kullanıcılarına birçok avantajı bir arada sunar. Spotify Duo’nun kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar şöyle sıralanabilir:

  • Bu premium paket sayesinde müziğin keyfini çıkarabilmek için daha az para ödeme şansına sahip olursunuz. İki ayrı premium hesap ile karşılaştırıldığında Spotify duo’nun daha uygun maliyetli olduğu görülür ve böylece daha az ücret ödeyerek premium özelliklerinden faydalanmak mümkündür.
  • Bu premium paketin kullanılması ile reklamsız olarak şarkı dinlemek mümkün hale gelecektir.
  • İnternetiniz olmadığı zamanlarda bile bu premium paket sayesinde çevrimdışı olarak müzik dinleme şansına sahip olursunuz.
  • Premium paket kullanımı ile birçok şarkı atlanabilir ve kişiler sevdikleri şarkıyı bulana kadar diğer şarkıları sınırsız olarak geçebilirler
  • Premium paket ile Spotify içerisinde yer alan milyonlarca şarkıyı ulaşma ve binlerce podcast dinleme şansına sahip olunabilir
  • Bu premium paket sayesinde şarkılar daha kaliteli olarak dinlenebilir ve en iyi ses kalitesi elde edilebilir

Spotify Duo’nun Iptal Edilmesi

Spotify Duo paketi ile aynı evin içerisinde yaşayan iki kişi daha uygun fiyatlar ile şarkı dinleme şansına sahip olabilirler. Bu premium paketin kullanılması oldukça avantajlı olsa da zaman zaman paketini iptal edilmesi durumu da kullanıcılar tarafından araştırılan bir konudur. Spotify duo’nun kullanılması oldukça basit iken paketin iptal edilmesi de o kadar basittir. Premium hesabı iptal edilmesi için herhangi bir şart veya kısıtlama yoktur. Premium paketten çıkmak isteyen kullanıcılar uygulama üzerinden kolayca iptal işlemini gerçekleştirebilirler. Paketini iptal edilmesi durumunda her iki kullanıcıda kolaylıkla iptal işlemini gerçekleştirebilir. Spotify’da premium paketin iptal edilmesi ile diğer premium paketlerden de gönül rahatlığı ile faydalanmak mümkündür.