Samsung Galaxy Note 10 1

Samsung Galaxy Note 10: Premium Sürüm Daha Muhtemel Hale Geliyor

Yeni S10 akıllı telefonlardan ve katlanabilir Galaxy Fold’dan sonra, Samsung muhtemelen bu yıl Galaxy Note 10’u tanıtacak. Son zamanlarda, söylenti iki Note -10 modelinin piyasadaki 5G modellerinde de gelebileceğini gösterdi. Yeni bir sızıntı, Samsung’un standart baskıya ek olarak en az bir tane premium model planladığı varsayımını pekiştiriyor. Bu yazının tüm haberleri ve söylentileri bu yazımızda.

Samsung, 2019 yılında piyasaya sürülecek olan Galaxy S10 serisi ve Galaxy Fold ile yeni akıllı telefon modellerini tanıttı. Ancak, şu anda “Da Vinci” kod adını taşıyan Galaxy Note 10’un fikri hala beklemekte.

Galaxy Note 10

 

Kullanılan donanıma ilişkin bazı önemli ipuçlarına ek olarak, Galaxy S10 cihazlarının kaynak kodundaki xda geliştiricileri “DAVINCI5G” kod adı olan yeni bir cihaz kanıtı buldular. İtalyan Polimath adının arkasına gizlendiği zaten bilindiği için Not 10’un kod adı, 5G ekinin yalnızca Samsung’un yeni Phablet’lerin 5G özellikli bir sürümünde çalışabileceği varsayımı var. Bu mükemmel bir anlam ifade ediyor, çünkü 5G ağı dünyanın her yerinde kurulmalı. Ek olarak, 5G şebekesinin başlamasından sonra, nüfusun büyük bir kısmı tarafından kullanılıncaya kadar uzun bir zaman alacaktır.

Galaxy Note 10 Nasıl Görünecek?

Mevcut küçük bilgilere dayanarak, PhoneArena, Galaxy Note 10’un nasıl görünebileceğini gösteren render görüntüleri tasarladı. Bunlar sadece mevcut söylentilere ve eğilimlere dayanarak oluşturulan konseptlerdir. Samsung’un görüntülerle hiçbir ilgisi olmasa da, özellikle bir phablet’in kendisini görsel olarak ve selef üzerindeki boyutlar açısından yönlendirmesi beklenir çünkü Galaxy Note 10’un makul bir temsilidir.