maxresdefault 3 1 1

Rus model Natalya Vodyanova kendi kripto para birimini üretti!

Rus süper model Natalya Vodyanova, hayır kurumlarına bağışlanmak adına satın alınabilecek yeni bir kripto para birimi ürettiğini duyurdu. Modelin kripto para biriminin adı LoveCoin. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Rus süper model Natalya Vodyanova, kripto paraların yaygınlaşmasını fırsat bilerek kendi kripto parasını ürettiğini duyurdu. LoveCoin olarak isimlendirdiği dijital para biriminin yalnızca hayır işleri yapmak isteyen kişi ve kurumlar tarafından kullanılabileceğini açıklayan Vodyanova, LoveCoin’i satın almak isteyenlerin kendi geliştirdiği mobil uygulama Elbi’yi kullanması gerektiğini paylaştı.

Natalya Vodyanova

LoveCoin’in çalışma şekli oldukça özel. Süper model, bu kripto parayla Givenchy, Dior, Fendi veya Christian Louboutin gibi ünlü markalardan alışveriş yapılabileceğini ve elde paraların satın alınmasıyla elde edilen gelirin bir kısmının bağışlanacağını duyurdu. Alışverişin yanı sıra kripto para kendine özel olan açık artırmada da kullanılabiliyor. Bu açık artırmada ödeme kripto parayla yapılmıyor, son 24 saat içerisinde en çok kripto parayı satın almış kişi açık artırmanın kazananı oluyor.

https://www.instagram.com/p/BeGQbWQlEVj/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_legacy

Natalya Vodyanova, yardımseverliği ve modaya yapmış olduğu katkıları sayesinde Global Voices 2017 ödülüne layık görülmüştü. Kripto paranın böylesine güzel işlerde kullanıldığını görmek gerçekten mutluluk verici. Bitcoin en yüksek seviyelerine ulaştığı dönemlerde de elindeki serveti bağışlayacağını duyuran bir milyoner Pineapple Fund’u kurmuştu.