pubg 25. Güncelleme

PUBG İçin 9 GB’lık Güncelleme Dağıtıldı: İşte Tüm Yenilikler [Video]

PUBG’nin 9 GB boyutunda ki 25. güncellemesi, kullanıcılara sunuldu. Dev güncellemeyle oyuna yeni silahlar gelirken, başarısız olan bazı özellikler ise geri çekildi.


Popüler oyunlarından biri olan PUBG’nin son güncellemesi olan 25. güncelleme bir süredir test aşamasındaydı. Yayınlanan güncelleme ile gelmesi beklenen Kar Bisikleti başta olmak üzere bazı eklentiler ise sorun yaratmasından dolayı çıkarıldı.

PUBG’ye 25. Güncelleme İle Gelen Yenilikler

1. Vikendi ve Erangel haritalarına yeni gelen silah: Bizon (PP-19) SMG

1

9 mm’lik mermi kullanan Bizon (PP-19) SMG, 53 round kapasitesine sahip. Ayrıca susturucu, dürbün gibi eklentilerin tümünü ve yardımcı görüş özelliğini kullanabilmekte.

2. “Yardımcı Görüş” eklentisi

2

Belki de en önemli değişikliklerden biri olan “yardımcı görüş” özelliği sayesinde oyuncuların hedef almasını kolaylaştırılmış olacak. Bu eklenti, şu an için sadece bazı silahlarda kullanılabilecek. Silahlara eklenen ikincil bir optik araç ile görüşü değiştirecek bu eklenti Alt + Sağ Tıklama kombinasyonu ile kullanılabilecek. Yardımcı görüş özelliğinin kullanılabileceği silahlar ise şunlar: Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C, SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, Bizon, M249 ve S12K.

3. Vikendi’ye yeni hava durumu: Ay Işığı

3

25. güncelleme ile Ay ve kuzey ışıkları ile aydınlatılmış yeni gece modu gelmiş oldu.

4. Vikendi’de loot dengesi değişiklikleri

4

Vikendi’de loot dengesinde de değişikliğe gidildi. Bu değişiklikle beraber SMG oranında azalma, AR oranında artış oldu ve 3. seviye kask ve yelekler de daha nadir hale getirildi.

PUBG’ye gelen tüm eklentileri ve diğer güncelleme detaylarına aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.