PS Plus Oyunlari 1

PS4’ün Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları, Haziran 2019’da Açıklandı

Sony bu yıl E3 atlıyor olabilir, ancak şirket oradaki yaklaşık 100 milyon PS4 sahibini görmezden gelmiyor. Şirket, 7 Haziran’da başlayan ve 17 Haziran’da sona eren yıllık Oyun Satışı Günlerini resmen ilan etti. Pastayı tatlandırabilecek tek şey ücretsiz oyunlardır ve Sony, Haziran 2019’un PS Plus aboneleri için ücretsiz unvanlarını açıkladı.

PS Plus Üyeleri İçin Ücretsiz Oyunlar

PlayStation blogunda detaylandırıldığı gibi, 4 Haziran’dan başlayarak, PS Plus üyeleri hem Borderlands: The Handsome Collection hem de Sonic Mania’yı ücretsiz olarak indirebilirler. Koleksiyon, son zamanlarda PS4 Pro sahipleri için geliştirilmiş doku paketleri almış olan hem Borderlands 2 hem de Pre-Sequel’in gelişmiş sürümlerinde toplanıyor. Bu arada Sonic Mania, uzun süredir devam eden serilerde iyi karşılanmış bir 2D girişidir.

PS Plus Oyunları

Mayıs ayının ücretsiz PS Plus oyunları; Overcooked ve Edith Finch’in Kalanlardı. Yeni oyunlar gelene kadar bu oyunları indirebilirsiniz. Onları 4 Haziran’da değiştirilmeden önce sürekli büyüyen iş koluna eklemek için hala zamanınız var.

Haziran Ayı’nın PS Plus Oyunları

Borderlands: The Handsome Collection incelemesinde, Borderlands: Pre-Sequel, The Handsome Collection tarafından sunulan konular göz önüne alındığında bile harika bir derlemedir, sadece Jack’in masalına şahit olmanıza izin vermez, aynı zamanda biçimlendirmede önemli bir rol oynar.

Sonic Mania incelememizde, Sonic Mania, duygusal çekiciliğini büyük etki için düzenli olarak kullanıyor, ancak bu süreçte en hayal kırıklığı yaratan öncüllerinin yarattığı yaraları iyileştiriyor ve serinin ‘akıllı ve yorumlayıcı tasarımıyla en iyisini geçiyor.