Mobil Kategorisi
3 saat önce

Samsung’dan Mobil Veri Tasarruf Modu ve Gizlilik Özelliği sunan Samsung Max!

0 Yorum

Samsung, Android kullanıcıları için oldukça önemli bir uygulamayı kısa süre önce duyurdu. İşte Samsung Max uygulaması hakkında tüm detaylar! Samsung Max Hem Veri Tasarrufu Hemde Gizlilik Koruması Sunuyor! Samsung Max'ın amacı kişilerin internet aleminde daha fazla gezinti yaparken bunu güvenli hal..

4 saat önce

İşte Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia XZ2!

0 Yorum

MWC etkinliğinin en merak uyandıran katılımcılarından olan Sony, etkinlikte üç yeni Xperia modelini tanıtacağını duyurdu. Tanıtılacak cihazlardan birisi olan Xperia XZ2'nin görselleri ortaya çıktı. Sony, MWC 2018 etkinliğinde üç yeni Xperia modeli tanıtacağını resmi hesabı üzerinden duyurdu. Mode..

8 saat önce
akıllı telefon

Küresel Bazda Akıllı Telefon Satışları Neden Düştü?

0 Yorum

Yaşantımızın vazgeçilmez parçası haline gelen akıllı telefon satışları gün geçtikçe düşmeye devam ediyor. Son verilere göre satış rakamları şu şekilde. 2004'ten bu yana ilk defa düşüş gösteren akıllı telefon rakamları konusunda araştırma şirketi Gartner’ın verilerine göre, 2017 yılının dördüncü çe..

11 saat önce
iPhone acil durum çağrısı

Bozuk iPhone’ların sürekli polisi araması yetkilileri bıktırdı

0 Yorum

Bozuk iPhone'ların onarım sürecinde sürekli olarak polisi aramasından dolayı yetkililer harekete geçti. Bu durumun hatları meşgul ettiğini söyleyen yetkililer, Apple’a konuya çözüm sunması için çağrıda bulundu. Apple’ın onarım merkezlerinden birisi, bölge polisini çileden çıkardı. Kaliforniya’nın..

12 saat önce
Huawei P20

Sıra dışı ekranıyla dikkat çeken Hauwei P20 ortaya çıktı

0 Yorum

Üç arka kameraya sahip olacağı söylentileriyle uzun süre gündemde kalan Huawei P20, TENAA tarafından paylaşılan görsellerle ortaya çıktı. Görseller sayesinde akıllı telefonun söylentilerdeki bazı özellikleri netlik kazanmış oldu. Tam üç arka kameraya sahip olan, üç farklı modelle satışa sunulacağ..

12 saat önce
Nokia 7 Plus

Nokia 7 Plus tüm detaylarıyla karşınızda

0 Yorum

Nokia’nın bu sene satışa sunacağı güçlü modellerden birisi olan Nokia 7 Plus'ın tüm detayları ortaya çıktı. Akıllı telefonun görselleri, daha önceki sızıntılarla uyumluluk gösteriyor. Cihazın tüm özelliklerine ve detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. MWC 2018 etkinliğinde görmeyi beklediğimiz c..

15 saat önce

512 MB RAM’le çalışan ilk Android Go telefonun tanıtım tarihi belli oldu

0 Yorum

Android Go, hatırlayacağınız gibi 2017 yılında Google I/O etkinliğinde tanıtılmıştı. Uygun fiyatlı 512 MB RAM’e sahip akıllı telefonlar gbi başlangıç seviyesi telefonlar için optimize edilmiş cihazlarda Android O deneyimi yaşanacak. Google yapmış olduğu açıklamasıyla Go işletim sisteminin çalışac..

15 saat önce

Akıllı telefon satışları düştü, Ne olacak?

0 Yorum

ABD konumlu teknoloji araştırma şirketi Gartner’ın yapmış olduğu analizler sonucu geçtiğimiz yılın son çeyreğinde akıllı telefon satışları ilk defa bu kadar düştü. Şirket perşembe günü bir açıklama yaparak akıllı telefon üreticileri bir önceki yıla göre %5.6’lık bir düşüşe uğradı. Gartner araştırma..

15 saat önce

Essential Phone için Android Oreo 8.1 Beta Sürümü Hazır!

0 Yorum

Essential Phone kullanıcıları istekleri doğrultusunda Android Oreo 8.1 Beta sürümünü basit bir şekilde kurabilirler. Son zamanlarda oldukça fazla dikkat çeken amiral gemi modeli olmayı başarmasına rağmen satış rakamları beklentiyi karşılamasa bile Essential Phone, Android Oreo 8.1 Beta sürümü gün..

1 gün önce

Xiaomi Mi Max 3 için Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

0 Yorum

Dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi'nin Mi Max serisinin yeni amiral gemisi olacak olan Mi Max 3 için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son ortaya çıkan bilgilere göre Mi Max 3'de 18:9 en-boy oranına sahip olan, tahminen de 7 inç büyüklüğüne sahip bir ekranın kullan..