Instagram’da görüntülü grup konuşması nasıl yapılır?

Instagram’da görüntülü grup görüşmesi nasıl yapılır? İşte tüm detaylar…

Tüm dünyada en popüler olan Instagram’a gelen yeni özellikler ile kullanıcılar daha fazla deneyim yaşamaya devam ediyor. Son olarak gelen grup görüşmesi ile kaliteli stream ve ses aktarımı ile WhatsApp’ı bile geride bırakıyor. Tabii ki internet kalitenizde çok önemli.

Instagram’da en fazla dört kişiye kadar görüntülü grup sohbetleri yapmaya olanak sağlanıyor. Tabii ki ilk olarak Instagram DM grubunuzun olması şart. Bunun için dört kişilik bir grup kurmanız gerekiyor.

Görüntülü Grup Görüşmesi Nasıl Yapılır?

İlk olarak görüntülü konuşma yapmak istediğiniz arkadaşlarınızın yer aldığı DM grubuna dokunun. Daha sonra sağ üst kısımda yer alan kamerası simgesine tıklayın. Görüntülü görüşme çağrusı alan arkadaşlarınız çağrı ekranındaki kamera simgesinden yukarı kaydırarak aramanıza cevap verecektir.

Görüşmeye katılan arkadaşlarınız ile bu kadarla sınırlı kalmıyorsunuz. Görüşme ekranını küçültmek ve Instagram’da takılmak için sol üst butona basabilirsiniz ve diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com