Instagram Hikayeler’e Müzik Nasıl Eklenir?

Instagram Hikayeler’e müzik nasıl eklenir? İnstagram hikayelerine müzik ekleme. İşte Instagram’da hikayelerinize müzik nasıl eklenir rehberimizde…

Hikayeler kısmına müzik ekleme özelliğini getiren Instagram, artık kullanıcıların ek uygulamalar kullanmasını istemediği için takipçilerinize bundan böyle müzik dinletebileceksiniz. Peki bu işlem nasıl oluyor?

İlk olarak, hikayenizde fotoğraf veya video seçtikten sonra çıkartma kısmında yer alan “Muzik” seçeneğini işaretleyiniz. Daha sonra karşınızda birçok müziğin yer aldığı kütüphane gelecek. Bu kütüphaneden müzikleri seçebilirsiniz.

Instagram Hikayeler’e müzik ekleme

Elbette uygulamadan önce müziği dinleyebilir ve önizleyebilirsiniz. Hiçbir şekilde bunlarla uğraşmak istemiyorsanız eğer, kamerayı açtıktan sonra kayıt düğmesinin altında yeni “Muzik” seçeneğiyle hızlı bir çalışma yapabilirsiniz.

Şu anlık bu özellik iOS cihazlarında yer alırken ilerleyen süreçte Android’e de gelecektir.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com