Gal Dalot 1

Huawei’nin Reklamı Yüzü Gal Gadot iPhone Kullandığı Ortaya Çıktı!

Huawei reklamlarında yer alan Gal Gadot, Huawei’e ait bir ürünü tweet lerken  bir hata yaptı!

Akıllı telefon üreticisine ait bir ürünle ilgili Tweet atarken kendisinin iPhone kullandığını istemeden ele vermiş oldu. İşte detaylar.

Wonder Woman ve Justice League filmlerinde oynayan Gal Gadot, bu yılın başlarında Huawei reklamlarında yer almıştı. Anlaşması Gereği Huawei’nin ürünleriyle ilgili sosyal medya mesajları da paylaşan Gadot, bir hata yaptı.

Twitter üzerinde Huawei Mate 10 akıllı telefon modeli ile ilgili bir tweet atan Gadot’ın bu mesajı iPhone cihazı üzerinden gönderdiği ortaya çıktı. Haliyle bu tweeti görüp ayrıntıyı farkeden Huawei markasının hayranları sosyal medya üzerinden ünlü yıldızı eleştiri yağmuruna tuttu.

gal gadot huawei

Gal Gadot tarafından gönderilen tweette “Yeni Mate’ime merhaba deyin!” ifadeleri ile birlikte Huawei Mate 10 Pro kullandığı bir videoyu tweetinde paylaştı. Ancak tweet altında “iPhone’dan gönderildi” ayrıntısı dikkatlerden kaçmazken eleştiriler karşısında Gadot yeni bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Açıklamasında “Bazı insanlar yeni Huawei akıllı telefonumla ilgili son yazımı sordular ve bir iPhone kullandığımı düşünüyorlar. Bu durum böyle değil. Huawei P20 ve Mate 10 Pro’yu seviyorum. Dünyanın neresinde olursam onlar hep yanımda” ifadesini kullanan Gal Gadot’un durumu oldukça karmaşık görünüyor.

Bu video içerikli tweet belki Gal Gadot’un asistanı veya sosyal medya uzmanı tarafından gönderilmiş olabilir. Zaten Gadot tarafından yapılan açıklamanın devamında “Bazen daha büyük videolar yayınlamak için takımımın yardımına güveniyorum. Ve burada olan şey sadece bundan ibaret