YouTube TV Geliyor!

Uzun zamandır gündemde olan ve sonunda bir adım atarak duyurusunu gerçekleştiren Youtube, Youtube TV adını vermiş olduğu çevrimiçi televizyon dünyasına giriş yaptı.

Şuan için ülkemizde yer alan Tivibu, TV+ gibi bir çok isim ile bildiğimiz, Blu TV’yi de dahil edebilecğeimiz gibi online televizyon dünyasına yeni ve güçlü bir isim geliyor. Google’ın çevrimiçi video izleme paltformu olarak bilinen ve en büyük ile en popüler olan Youtube, yeni televizyon hizmeti olarak Youtube TV adında geliyor.

Amerika’ya özel şuan hizmette olan, ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, Nat Geo, YouTube Red, USA Network gibi kanalları canlı olarak izlemek mümkün. Bunun yanı sıra Fox Soccer Plus ve Showtime’a da sahip olan Youtube TV, sadece bu iki kanal için ek ücret talep ediyor. Ayrıca 6 kişiye kadar kullanım hakkı sunan paket 35 dolar olarak aylık ödeme ile geliyor.

TV, bilgisayar ve özel mobil uygulaması olarak bilinen YouTube TV, Cloud DVR özelliğiyle yayınlarınızı sınırsız bulut depolamanıza kaydedebilirsiniz. Eski bölümleri izleyebileceğiniz için How I Met Your Mother, Two and a Half Men, The Big Bang Theory, Person of Interest, Mentalist, Limitless, Lost, Simpsonlar, Family Guy, Gotham, Master Chief bir çok seri sizler için geri dönüyor.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com