Xiaomi Android 7.0 ve 7.1 guncellemesini alacak cihazlarini acikladi

Xiaomi, Android 7.0 ve 7.1 güncellemesini alacak cihazlarını açıkladı

Xiaomi, performans ve fiyat odaklı Android cihazlarıyla tanınırken, kısa süre önce Android Nougat güncellemesini alacak cihazlarını açıkladı. İşte detaylar!

Xiaomi şimdiye kadar fiyatı ve performanslı cihazlarıyla oldukça fazla dikkat çekmiş ve mobil sektörde ciddi anlamda önemli bir yere gelmeyi başarmış. Özellikle son zamanlarda birçok başarılı cihazıyla tüm dünyada ses getiren marka ülkemizde de yakın zamanda daha iyi yerlere gelecek gibi duruyor. Markanın son açıklaması ise tüm kullanıcıları heyecanlandırmaya yetti.

Xiaomi güncelleme konusunda ciddi anlamda sıkıntı çıkarıyor. Ancak geçte olsa bu güncellemeleri sunmuş ve hatasız bir şekilde kullanıma teşvik etmişti. Şimdi ise Android 7.0 güncellemesini alacak cihazlarının listesini paylaştı. Aslına bakacak olursak konu hakkında çok titiz bir çalışma yapıldığı görülüyor. Listede yer alan cihazların hepsine Nougat güncellemesinin gelmesi bir veya üç ay sürebilir. Ancak hangi cihazların bu güncellemeyi alacağı artık netlik kazanmış durumda.

Gelen görüntüye bakıldığında Android 7.0 Nougat güncellemesi ve beraberinde 7.1 güncellemesini alacak cihazlar yer alıyor. İşte güncellemeyi alacak cihazlar.

Xiaomi, 7.0 Nougat güncellemesini alacak cihazlar

Xiaomi Mi Max, Xiaomi Mi 5, Xiaomi Mi 5s, Xiaomi Mi 5s Plus, Xiaomi Mi 4c, Xiaomi Mi 4s, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note 2, Xiaomi Mi MIX, Xiaomi Redmi Note 4x

Xiaomi, 7.1 güncellemesini alacak cihazlar

Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi Max 2, Xiaomi Mi 5c, Xiaomi Redmi 4x