Steam

Steam hesabınıza kaç para harcadığınızı öğrenmek ister miydiniz?

Valve, hesabınızdan kaç para harcadığınızı görmenizi sağlayacak bir özelliği Steam‘e eklendiğini duyurdu. Detaylar haberimizde.


Valve, Steam‘e son derece kullanışlı bir özelliğin eklendiğini duyurdu. Sezonluk ve özel gün indirimleriyle kullanıcılarının adeta hesabını kurutmasıyla ün kazanan oyun platformu, artık kullanıcılara hesaplarına harcadıkları parayı da gösterecek.

Eğer siz de hesabınıza ne kadar harcama yaptığınızı görmek isterseniz, “External Funds Used” olarak isimlendirilen sayfaya buradaki bağlantı üzerinden erişebilirsiniz. Hesap bilgilerinizle giriş yaptığınız takdirde şuna benzer bir sayfayla karşılaşacaksınız:

Steam

Valve’in her zaman büyük indirimler yaptığı biliniyor, ancak bu indirimler oyuncuları daha az harcamaya değil, daha fazla harcayarak daha fazla elde etmeye teşvik ediyor. Eğer siz de bu oyuncular arasındaysanız hesabınıza yüzler, hatta binlerce lira harcamışsınızdır.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com