Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 gelecek ay tanıtılacak

Samsung, bir süredir gündemde bulunan Galaxy S9 söylentilerini yanıtlandırdı ve akıllı telefonun gelecek ay tanıtılacağını doğruladı. Detaylar haberimizde.

Uzun süredir Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9 hakkında yeni bilgilerin paylaşılmasını bekliyoruz. CES 2018 etkinliğinin gerçekleştirilmesiyle Samsung’tan ilk defa konuyla ilgili açıklamalar geldi. Samsung’un mobil departmanının başında bulunan DJ Koh, akıllı telefonun bu etkinlikte değil, gelecek ayın sonunda düzenlenecek MWC 2018 etkinliğinde tanıtılacağını açıkladı. Bazı kaynaklar Samsung’un bu şekilde bir plana sahip olduğu konusunda daha önceden da bilgi paylaşmıştı.

Akıllı telefonların donanımları ve tasarımları hakkında herhangi bir açıklamada bulunulmadı, ancak elbette yıl boyunca sızdırılan özellikler ve görseller, yeni Samsung modeliyle ilgili olarak bazı fikirlerimizin oluşmasını sağladı. Örneğin yeni amiral gemisinin çok daha ince ekran çerçevelerine, güçlü bir işlemciye, 6 GB RAM’e ve çift arka kameraya sahip olacağını biliyoruz.

Galaxy S9

Tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla Galaxy S9 ile ilgili çok daha fazla bilgi edineceğiz.