Samsung Email uygulamasi Play Storeda 100 milyon indirme barajini asti

Samsung Email uygulaması Play Store’da 100 milyon indirme barajını aştı

Akıllı telefon alanında ciddi bir yere sahip olan Samsung firmasının geliştirmiş olduğu mail uygulaması, Android’in uygulama mağazası olan Play Store’da 100 milyon indirme rakamını geçti.

1 milyarı aşan aktif kullanıcısı sayısıyla beraber akıllı telefon sektöründe en fazla tercih edilen mobil işletim sistemi Android’in uygulama mağazası Play Store’da Samsung’un geliştirdiği mail uygulaması 100 milyon indirmeyi geride bırakarak bir rekora daha imza attı.

Samsung, tarafınca hazırlanan ve Samsung Email adıyla Google Play Store‘da yayınlanan yeni uygulama, indirilme sayısıyla ciddi bir iş başardığını gösteriyor. POP3, IMAP ve Exchange ActiveSync desteğini kendi çatısı altında sunan mobil uygulama, yalnızca Samsung markalı cihazlarda değil, diğer marka cihazlarda da yüklü ve indirilebilir durumda.

Tam anlamıyla ücretsiz bir uygulama olan ve reklam içermeyen Samsung Email uygulaması, Android kullanıcılara Widget olarak da eklenebiliyor. Basit arayüzü ile kullanıcıları etkileyen uygulama Samsung adına bir başarı sağlamış oldu.