dayaniklilik testi yapilan nokia 6 2017 nin en saglam telefonu cikti 1489574420 1

Nokia 6’ya Dayanıklılık Testi Yapıldı

Nokia’nın göz bebeği olan cihazı üzerinde bazı testler yapan bir YouTube kanalı, cihazın oldukça sağlam olduğunu göstermiş oluyor. İşte detaylar!

Yeni cihazların sağlamlığı hakkında pek bilgi sahibi değiliz. Kullanıcılar aslında yeni cihazların eski cihazlara kıyasla daha az dayanaklı olduğunu düşünüyor. Yeni bir cihaz çıktığı zaman elbette dayanıklılık oldukça önem taşımakta.

Geçtiğimiz günlerde Nokia efsanesinin çıkışına hepimiz şahit olduk. Android işletim sistemine sahip olan yeni cihaz kısa sürede stokları bitirmeyi başarmıştı.

https://youtu.be/_5aXkW0EFRI

Yeni çıkmış cihazların hiç birini atlamayan YouTube kanalı JerryRigEverything, şimdi de Nokia 6’yı test etti. Cihazın çizilme durumundan başlayarak birçok çeşitli testten geçirildiği videoda görülmekte. Bunun yanı sıra yanma testini cihazın kaç derece ısıya kadar dayandığını da gösteriyor. Boş vaktiniz olduğunda mutlaka videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Nokia 6, video kanalında 2017’de çıkan en dayanıklı telefon etiketiyle testen çıkmış durumda. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.