Surface Book 2 1

Microsoft’un Yeni Surface Book 2 Modeli Piyasaya Sürüldü

Yazılım devi Microsoft, bugün Surface Book 2 temel modelinin gözden geçirilmiş bir versiyonunu sessizce duyurdu. Şirket, 13 inçlik Surface Book 2 modelini Intel’in en yeni 8. nesil i5 işlemcisi ile tanıttı. Buna ek olarak, mevcut modeli şu anda 1.299 $ ‘lık indirimli bir fiyatla satın alınabilen çift çekirdekli 7. nesil bir modelle tutuyor. Öte yandan, yeni başlatılan model 1.499 dolarlık bir fiyat etiketi taşıyor.

Surface Book 2 Özellikleri

Microsoft’un yeni Surface Book 2 modelinin, şirkete göre işlemcinin saatini 3,6GHz’e yükselten bir i58350U ile geldiği görülmekte.

Ayrıca, yeni başlatılan cihaz 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama birimiyle birlikte gelecek. Cihazda belirgin bir şekilde değişen performanstan bahsetmeliyiz.

Dört çekirdekli işlemcilere sahip Surface Pro 6 modellerinin performansını, çift çekirdekli işlemci ile birlikte gelen önceki modellere kıyasla ne kadar büyük bir gelişme gösterdiğini hatırlamak için. Yazılım devi tarafından bugün yapılan duyurunun sürpriz olmadığını da belirtmekte fayda var.

Bu nedenle, şirketin 17 Nisan’da New York’ta bir etkinlik yapmak istediğinden bahsetmeliyiz. Etkinlikte, yazılımın yeniliklerle geleceği tahmin ediliyor.

Surface Book 2

Microsoft, “Microsoft ve Steelcase sizi birlikte daha iyi çalışmanın yeni yollarını yaşamaya davet ediyor” başlıklı etkinliğe davetler gönderdi.

Microsoft, geçen yıl Surface Hub 2’ye ilk bakışını verdi ve şirket aynı zamanda 2019 yılının ikinci çeyreğinde Surface Hub’ı başlatmaya söz verdi. Davetiyeyle, şirketin sözünü tuttuğu sonucuna varabiliriz.

Şimdiye kadar, Microsoft’un 50 inçlik ekranı çıkarılabilir donanım kartuşlarıyla çalışmak üzere piyasaya sürülmek istiyor ve kullanıcıların cihazlarını gelecekte yükseltmelerini sağlamak istiyor. Bunun dışında, yazılım devi gelecek yıl bir Surface Hub 2X kartuşunu teslim etmeyi planlıyor. Kartuşun, cihazı döndürme yeteneği ile birlikte geldiği bildirildi.