Meizu Pro 7

Meizu Pro 7 Çok İddialı Modeller Olacak

Meizu Pro 7 akıllı telefonları için yeni özellikler ve yeni görseller paylaşılmaya devam ediyor. Meizu Pro 7 akıllı telefonları nasıl özelliklere sahip olacak? İşte tüm yeni detaylarıyla yeni amiral gemisi modeli!

Çinli teknoloji devi Meizu, kısa süre sonra akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getirecek olan akıllı telefon modellerini tanıtacak. Meizu Pro 7 modeli olarak tanıtılacak olan yeni serilerin özellikleri ise bir hayli tatmin edici olacak. Fakat özellikleri ne kadar yüksek olsa da Meizu Pro 7 serisinin dikkat çeken noktası bu özellikleri olmayacak.

Bunun yerine yeni seride dikkat çeken özellik ikinci ekranlar olacak. Öyle ki yeni seri akıllı telefonlarda ikinci bir ekran kullanımı yapıldığını göreceğiz. Arka kısımda çift arka kameranın hemen altında yer alması beklenen ikinci ekranlar, modelin benzersiz özelliklerde olacağını gösterecek. Peki, yeni modelde yer alacak olan özellikler neler olacak?

Meizu Pro 7

Meizu Pro 7 Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Yeni modelin 5.2 inç ekran boyutuyla beraber geldiğini göreceğiz. 1080p ekran çözünürlük değerine sahip olması beklenen Pro 7 akıllı telefonlarının, arka kısımda da çok geniş olmayan uzun dar bir ekran göreceğiz. Bu ekranlarda da oyun ve uygulama çalıştırmanın mümkün olacağı belirtiliyor.

İşlemci kısmında da yine bir ilke imza atılacağı ve MediaTek Helio X30 işlemcilerinin sunulacağı belirtiliyor. Tüm bunları üst üste koyduğumuzda ve 6 GB RAM ile çift kamera gibi detayları da eklediğimizde, başarılı ama ucuz bir akıllı telefon modeli göreceğimizi söylemek yanlış olmaz. 485 dolar seviyelerinde fiyatla satışa çıkması beklenen telefonların geri kalan detaylarını tanıtımla beraber göreceğiz.