Knights Chronicle Oyununa 500 Bin Kişi Ön Kayıt Yaptırdı

151
Knights Chronicle

Netmarble Corporation’ın mobil cihazlar için geliştirdiği RPG oyunu Knights Chronicle’ın, ön kayıtların başlamıştı. Başlangıcından bu yana 500 bin ön kayıt rakamına ulaştığı duyuruldu. Knights Chronicle iOS ve Android cihazlar için bu yaz kullanıma sunulduğu zaman, kayıt yaptıran oyuncular hediye olarak Beyaz Şövalyelerin bir üyesi olan SSR dereceli 6 yıldızlı Rebecca, 1 milyon altın ve 200 elmas gibi oyun içi öğelere sahip olabilecekler.

Knights Chronicle’ın öyküsü, konsol ve PC’lerdeki RPG deneyimleri ile aynı standartlarda etkileyici 3D grafikler ve modeller tarafından tam olarak desteklenecek. Oyundaki karakterlerin sesleri, tanınmış ses aktörleri tarafından seslendirilecek. Tam teşekküllü bir mobil RPG arzu edenlere, her bir kahraman için benzersiz pasif yetenekler ve her bir aşama için özel kurallar sunan Knights Chronicle, oyuncuların derin bir strateji kullanmasını ve katmanlı bir oyun oynamalarını sağlayacak.

Netmarble’ın Bölüm Direktörü Youngjae Parkyaptığı açıklamada “Knights Chronicle, bir RPG’nin nasıl en iyi şekilde yapılacağına parlak bir örnektir. Birçok kişinin de bizimle aynı fikirde olduğunu görmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Şimdiye kadar aldığımız ilham verici destek ile insanların mobil cihazlarında, nerede olurlarsa olsunlar yanlarında götürebilecekleri bir RPG deneyimi sunmaktan dolayı memnunuz.”

Anime türünde savaş sahneleri

 Knights Chronicle, sıra öğeler, güzel Japon animasyonlarından ilham alan savaş sahneleri ve etkileyici bir hikaye gibi konsollar için çıkan oyunlarda bulunan nitelikler sunuyor. 100’den fazla kahramanı içeren bu oyun, Theo ve arkadaşlarının, “Garniel” gezegeninin yok olmasını önlemek için gizli geçmişi çözmelerini anlatan macerayı takip ediyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here