Ses Duzenleme Uygulamalari 1

iPhone İçin En İyi Ses Düzenleme Uygulamaları

Birçoğunuz müzik sever ve iOS cihazınızdaki tüm yeni müzikleri dinlemeye devam etmelisiniz. Ama bazen bazı şarkıları kesmek ya da zil sesi yapmak veya başkalarıyla katılmak için en sevdiğimiz şarkı sözlerinden bazılarını çıkarmak için düzenlememiz gerektiğini söylemeliyiz. O zaman burada tartışacağımız bazı ses düzenleme uygulamalarına ihtiyacınız var ve bu uygulamalarla tüm favori müziklerinizi ve şarkılarınızı dilediğiniz gibi kolayca düzenleyeceksiniz. Öyleyse aşağıdaki bu uygulamalara bir göz atın.

Ses Düzenleme Uygulamaları

Garage Band

Bu, iOS cihazınızdaki parçalarınızı düzenlemenize yardımcı olan en iyi ve popüler uygulamalardan biridir. Bu uygulama iPad, iPhone ve iPod touch’ınızı bir Touch Instruments koleksiyonuna ve gittiğiniz her yerde müzik yapabileceğiniz tam özellikli bir kayıt stüdyosuna dönüştürür. Piyano, org, gitar ve bateri çalmak için çoklu dokunma hareketlerini kullanın.

TonePad Pro

iOS cihazınızdaki en sevdiğiniz şarkıları düzenlemeyi güzelleştiren başka bir havalı uygulama. TonePad, müzik yapmanın en kolay ve en havalı yoludur. İçinizdeki iç müzisyeni keşfedin. Ekrana dokunarak ve notların yandığını görünce şarkılar oluşturun.

Hokusai Ses Düzenleyici

Hokusai, iPhone veya iPad için kolayca izleyebileceğiniz veya alabileceğiniz ve sadece uçları kırpmakla kalmayıp aynı zamanda tam kes, kopyala, yapıştır, sil, filtreler ve özel efektler yer almaktadır. Bu yüzden iOS cihazınızda bu harika uygulamayı denemek gerekir.

TwistedWave Ses Düzenleyici

TwistedWave ile sesinizi kolayca kopyalayıp yapıştırabilir, anında geri alabilir / yeniden yapabilir, solma giriş / çıkış, gecikme, kompresör / sınırlayıcı, perde kaydırma / zaman germe gibi efektler uygulayabilir, sesi belirli bir düzeye yükseltebilir veya normalleştirebilir, Düşük veya yüksek frekansların seviyesini ayarlamak için, Audiobus kullanan diğer uygulamalardan ses kaydedin. Bu yüzden iPhone’unuzda bu uygulamayı denemek gerekir.