iPhone 8in parmak izi okuyucusu Apple logosunun hemen altinda olacak 1

iPhone 8’in parmak izi okuyucusu Apple logosunun hemen altında olacak

iPhone 8 hakkında gelen birçok parmak izi konusu kafaları karıştırırken son gelen sızıntıyla birlikte artık parmak izi okuyucusunun yeri netlik kazandı!

iPhone 8 için gelen sızıntılar daha önceden beri ekrana entegre bir parmak izi okuyucusunun olmayacağını söylemişti. Fakat böyle bir açıklamadan sonra cihazın neresinde olacak bu parmak izi sensörü sorusu sorulmaya başladı. Bu konu için birçok farklı iddia ortaya çıkarken net bir şey şimdiye kadar yoktu. Son olarak sızdırılan yeni bir görüntüyle beraber Apple‘ın yeni iPhone’u için parmak izi sensörünün yeri belli oldu.

iPhone 8in parmak izi okuyucusu Apple logosunun hemen altında olacak

Parmak İzi Sensörü Yeri Artık Belli!

Kısa süre önce sızdırılan iPhone 8 ile beraber cihazın arka kapak tasarımında ufak bir yerde Apple logosunun hemen altında bir boşluğun açıldığı fark ediliyor. Çok net şekilde görülen bu boşluk parmak izi okuyucusunun yeri oluyor.Her ne kadar birden fazla boşluk görünmüş olsa bile parmak izi okuyucusu burada olacak ve Apple’ın yeni iPhone’unda bazı kusurların olacağı anlaşılıyor. Kamerası çıkıntıları bile şimdiden rahatsızlık sunuyor.

Elbette en net bilgiler ürün piyasaya çıktığında görülecek olsa bile, şuan için parmak izi okuyucusunun yeri burası olacak ve değişeceğini artık düşünmüyoruz.