Galaxy Note 8in 23 Agustosta 900 dolar ile satisa cikacagi ogrenildi

Galaxy Note 8’in 23 Ağustos’ta 900 dolar ile satışa çıkacağı öğrenildi!

Samsung Galaxy Note 8’in çıkış tarihi belli oldu. Yeni akıllı telefon 23 Ağustos 2017 tarihinde satışa çıkıyor. İşte tüm detaylar!

Kısa süre önce Samsung yeni cihazı Note 8 için Ağustos ayı içerisinde çıkacağını belirtmiş ancak tam olarak bir tarih vermemişti. Şimdi ise Samsung’a çok yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre yeni akıllı telefonun 23 Ağustos 2017 tarihinde satışa çıkacağı ifade edildi. Bir diğer kaynak ise The Investor ise Ağustos ayını belirtmesine rağmen gün vermedi.

Galaxy S8’in sıra dışı düşük satış rakamlarını kaydetmesi üzerine Samsung‘un şuan için tek umudu Note 8 oluyor. Telafi amaçlı olarak daha kısa bir zamanda cihazı satışa sunma kararı alınabilir. Tüm bunların yanı sıra Evan Blass’ın açıklamalarında Galaxy S8 Plus ile aynı ekran büyüklüğünün olacağı ve çift kameranın yanı sıra S Pen ile geleceği ifade edildi. Evan Blass, ayrıca çift kameranın yatay olarak geleceğini ifade ederken, 12MP sensöre sahip olacağını açıkladı.

Note 8’in Fiyatı ve Renkleri

Parmak izi sensöri ise bir önceki model S8’de olduğu gibi kameranın yanına konumlandırılacak. Cihazın etiket fiyatına bakacak olursak eğer 870-940 dolar arasında olacağı düşünülüyor. Son olarak mavi, gold ve siyah renkleriyle satışa çıkacağını belirtelim.