Galaxy Note 8

Galaxy Note 8’in de batarya sorunu olduğu ortaya çıktı!

Bazı Galaxy Note 8 kullanıcıları, şarjı tamamen tükendikten sonra akıllı telefonlarının yeniden şarj olmadığını paylaştı. Bu sorun Galaxy Note 7’de yaşanan ve akıllı telefonların geri çağrılmasına neden olan batarya sorununu akıllara getirdi. Soruna ilişkin detaylar haberimizde.

Galaxy Note 8 kullanıcıları akıllı telefonlarının şarj olmadığını ve kapandıktan sonra açılmadığını paylaştı. Akıllı telefonlarını şarjı tamamen tükendikten sonra şarj etmeye çalıştıklarını söyleyen kullanıcılar, Note 8’in bilinmeyen bir nedenden ötürü şarj edilemediğini ve bundan dolayı akıllı telefonun açılamadığını dile getirdi. Şimdilik kaç kişinin bu sorundan mağdur olduğu bilinmiyor ama yapılan paylaşımlar sayının giderek yükseldiğini gösteriyor.

Galaxy Note 8

Samsung’un forumları üzerinden bildirilen sorun, Galaxy Note 8’in önceki modeli Galaxy Note 7’nin yaşadığı batarya sorununu akıllara getirdi. Şimdilik Samsung tarafından konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı, ancak eğer bu modelde de bataryadan kaynaklı bir sorun bulunuyorsa Galaxy Note serisinin popülerliği son derece kötü bir darbe alacaktır.