MARVEL Future Fight’a Sonsuzluk Savaşı Filminden, Yeni Kahramanlar Ekleniyor

120
Sonsuzluk_Savasi_Kahramanlar

Netmarble’ın çok sevilen mobil oyununa Marvel Studios’ Avengers: Sonsuzluk Savaşı temalı yeni içerikler geliyor.


Marvel Studios’ Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminin sinemalarda gösterime girmesinin ardından dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun firması Netmarble Corp., çok sevilen mobil oyunları MARVEL Future Fight’a, 70 milyondan fazla kullanıcının keyfini oynayacağı Marvel Studios’ Avengers: Sonsuzluk Savaşı temalı içerikleri ekleyen yeni güncellemenin yapılacağını duyurdu.

Yeni kostümler eklendi

Son güncellemenin içinde hayranların çok sevdiği Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler için Marvel Studios’ Avengers: Sonsuzluk Savaşı’ndan ilham alınan kostümler olacak; bu kostümler Star-Lord, Rocket, Cull Obsidian, Kara Çene, Hulkbuster 2.0, Savaş Makinesi, Scarlet Witch ve Doktor Strange için gelecek. Yeni geliştirilen ve oyunculara aşılacak yepyeni engeller sunan Üstün Baş Düşman moduna da Cull Obsidian ve Corvus Glaive de eklendi.

Demir Adam ve Örümcek Adam 3. seviyede

Ayrıca karakterlere özel güncellemeler de yapıldı, Demir Adam ve Örümcek Adam artık yeni Nihai Yeteneklerle Kategori 3 seviyesine çıkarılabilirken Star-Lord, Rocket, Cull Obsidian, Kara Çene, Hulkbuster, Savaş Makinesi ve Scarlet Witch de artık oyundaki bütün potansiyellerini kullanabilecekler. S.H.I.E.L.D. Laboratuvarı’na da güncellemeler yapıldı, gelişmiş Boyut Değişim Cihazında artık yeni Gelişmiş Destansı seviye görevler, yeni bir Eşya Dükkanı, yeni para birimi “Boyut Nişanları” ve daha fazlası oyuna eklendi.

Netmarble’ın Chief Global Officer’ı Seungwon Lee; “Marvel Studios’ Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nın sinemalardaki eşsiz başarısını görmek bizim için büyük bir zevk oldu” dedi ve “MARVEL Future Fight’a bu muhteşem filmle ilgili özel içerik eklemeye devam edebildiğimiz için gururluyuz” diye de ekledi.

MARVEL Future Fight, kısa bir süre önce üçüncü yaşını Dünya’nın her yerindeki 70 milyondan fazla kullanıcısını için özel oyun içi etkinlikleri düzenleyerek kutladı. Oyun şu anda App Store® ve Google Play™ üzerinden Dünya’nın her yerinden indirilebiliyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here