Fortnite’ın Android Sürümü Erişime Açıldı!

Daha önce paylaşmış olduğumuz gibi Epic Games, Samsung ile gerçekleştirdiği anlaşma ile Fortnite Android sürümü yalnızca Samsung Galaxy cihazlara özel olarak yayınladı.


Fortnite Android sürümü sonunda cihazlara yüklemeye açıldı. Galaxy Note 9’un lansmanı esnasında sahneye çıkan Epic Games CEO’su Tim Sweeney, Fortnite Android sürümünün resmi olarak erişime açıldığını duyurdu.

Epic Games’in Fortnite Android sürümü, Samsung ile olan anlaşması nedeni ile bir süre için Galaxy Note9’a özel olacak. Oyun sadece Samsung’un kendi resmi uygulama mağazası olan Galaxy Apps’te yer alacak.

Galaxy Apps’ta yapılan açıklamaya göre Fortnite Android sürümünü yalnızca 64 bit, Android 5.0 ve üzeri işletim sistemi ile çalışan, 3GB ve üzeri RAM’e sahip cihazlar çalıştırabilecek. Resmi olarak desteklenen modeller ise Galaxy S7, S8, S9, Note8, Note9, Tab S3 ve Tab S4.

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com