Fortnite Super Mario

Azimli oyuncu, Fortnite ve Super Mario’yu harmanladı!

Bir oyuncu, Super Mario oyunun 1-1 bölümünün tamamını Fortnite‘da inşa etmeyi başardı. Videoya haberimizden ulaşabilirsiniz.


Fortnite oyuncuları, oyunun sıra dışı yapı oluşturma mekaniğini kullanarak birbirinden ilginç yapılar ve alanlar oluşturmaya devam ediyor. Bu oyunculardan birisi olan Rowlus (Reddit’te kullandığı isim), dünyaca ünlü Super Mario oyununun 1-1 bölümünü Battle Royale oyununda yeniden canlandırdı. Oyuncu, ufak detayları bile göz önünde bulundurarak şekillendirdiği bölümü tamamladığı sırada, Super Mario’yu andırması amacıyla kendisini özel bir açıdan görüntülemeyi de ihmal etmemiş. İşte paylaştığı video:

https://www.facebook.com/BRFortnite/videos/super-mario-in-fortnite/513670639108408/

Rowlus, bu alanı oluşturmak için yalnızca 1 saatini ayırdığını paylaştı. Oyuncu, bölüm sonunda Mario’nun bayrağı çekmesiyle gökyüzünü aydınlatan havai fişekleri de unutmamış.

Reddit’te 11 binden fazla upvote almayı başaran videonun Rowlus’u cesaretlendirdiğini ve yakın zamanda diğer Mario bölümlerini de canlandıracağını düşünüyorum.

Kaynak

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com