Fortnite

Fortnite turnuvalarında toplam 100 milyon dolar ödül dağıtılacak!

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan Fortnite, yakın bir tarihte rekabetçi oyun modunu kullanıma sunacak ve düzenlenecek turnuvalar kapsamında toplamda 100 milyon dolarlık ödül dağıtacak.


Battle Royale modunun önde gelen oyunlarından Fortnite, turnuvalar kapsamında oyuncularına milyonlarca dolar ödül dağıtacak. Sevilen oyunun yapımcısı Epic Games, yeni sezonla birlikte rekabetçi oyun modunun kullanıma sunulacağını ve 2018-2019 sezonu için tam 100 milyon dolarlık bütçeyle ödül havuzlarına katkı yapılacağını duyurdu.

Epic Games, rekabetçi oyun modunu farklı kılmanın asıl amaçları olduğunu söyleyerek, diğer oyunlardakine kıyasla daha kapsayıcı bir rekabetçi oyun modu üzerinde çalıştıklarını belirtti. Yapımcı, düzenlenen turnuvaların beğenilerek izlenmesi adına bazı düzenlemeler de yapacaklarının altını çizdi.

Fortnite

Oyuna rekabetçi modunun ne zaman ekleneceği henüz açıklanmış değil.

 

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com