CS:GO

CS:GO’nun yeni silah skinleri ortaya çıktı

CS:GO, son güncellemeyle birlikte yeni silah skinlerine kavuştu. Ufuk Kasası’ndan çıkan silah skinlerine haberimizden göz atabilirsiniz.


En büyük e-Spor oyunlarından birisi olan Counter-Strike:Global Offensive, Ufuk Kasası’nı oyuna ekledi. İçerisinde 17 farklı silah skini ve dört farklı bıçağı bulunduran kasa, tamamen oyuncu topluluğu tarafından oluşturulmuş tasarımları içeriyor. Bu nedenle oyun içerisindeki diğer kasaların tümünden farklı olduğu söylenebilir.

CS:GO

Sawed-off, MP7 ve AK47 yeni skine kavuşan silahlar arasında bulunuyor ve tasarımlarına bakacak olursak, oyuncular en çok bu silahların skinlerini sevecektir.

CS:GO

Oyuna yeni eklenen bıçaklar ise Stiletto, Ursus, Navaja ve Talon bulunuyor. Her bir bıçak 12 farklı renk seçeneğine sahip.

Güncellemeyle oyunda bazı değişiklikler de yapıldı. Örneğine B bölgesine kurulan bombalar, öncekiden daha farklı bir ses çıkaracak.

Kaynak

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com