Bir baska Pixel 2 sizintisi telefonun genis on cercevelerini gosteriyor 1

Bir başka Pixel 2 sızıntısı, telefonun geniş ön çerçevelerini gösteriyor

Sızıntıların son haftalarda ne kadar yükseldiğini yeni bir Pixel’in duyurusuyla kapattığımızı söyleyebiliriz. Birincisi, yeniden tasarlanmış bir Pixel XL örneğine sahibiz ; Geçen hafta, daha küçük Pixel’e ilk bakışı yaptık ; Ve bugün, daha küçük akıllı telefonun ilk modelinde bir diğer ayrıntıya kavuştuk.

GSMArena biri dev birimin iki fotoğrafı gönderdiğini açıkladı. Yukarıdaki bir fotoğraf, bize cihazın ön kısmında başka şeyler göz önüne serecek şekilde bir iz bırakıyor:

Daha dikdörtgen bir şekil. İlk olarak, şekli orijinal Pixel’den biraz değişik. Telefonun köşeleri yuvarlak halde iken, genel form biraz köşeli daha keskin görünen dikdörtgen biçiminde geliyor.

Stereo hoparlörler. Telefonun ekranının üstünde ve altında hoparlörün kesildiğini açıkça görebilirsiniz, bu yeni modelin daha iyi ses çıkardığı anlamına gelebilir.. Orijinalin üst kısmında yalnızca bir hoparlör vardı ve basit bir durumdu.

Kocaman ön duvarlar. Google’a adil bir şekilde bakarsanız, iPhone 7S veya iPhone 8’de veya bu sene standart iPhone’u aramaya karar veren Apple iPhone’larda eşit büyüklükte bezeler göreceksiniz. Ancak yine de bir amiral gemisi telefonunun amiral gemisi telefonlarının mümkün olduğu kadar cep telefonunun çoğunu doldurması için ekranlarını genişlettiğini gördüğü bir yılda muazzam üst ve alt çerçeveleri korumayı görmek hayal kırıklığı yaratıyor – yalnızca Galaxy S8 ve LG G6’ya bakın .

Telefonun bir iki fotoğrafı kontrol edebilirsiniz at GSMArena bir kamera yumru ve daha kısa cam panel doğrular gibiydi.

Yeni Pixeller’in tam olarak ne zaman tanıtılacağı konusunda henüz bir haber yok.