Calar Saat Uygulamasi 1

Android İçin En İyi Ücretsiz Çalar Saat Uygulaması

Okul veya iş gitmek için erken uyanmanız gerekmektedir. Fakat bazen geç kalabiliyoruz? Dolayısıyla, bu durumu yenmek için Android akıllı telefonumuza iyi bir alarm saati yüklememiz gerekir. Bugün bu makalede olduğu gibi, Android için en iyi ücretsiz çalar saat uygulamalarından bahsettiğimiz harika bir liste sunacağız.

Çalar Saat Uygulaması

Timely – Çalar Saat

Timely, bir alarm saatinin temel işlevlerine sahip olan yüksek düzeyde kullanılabilirlik özellikli çok basit bir uygulamadır: 3 özelleştirilebilir saat görünümü, basit grafik arayüzü, alarm saati ve zamanlayıcı. Bu uygulama ile diğer cihazlarla senkronize edebilir veya verilerinizi bulutta da yedekleyebilirsiniz.

Wave Alarm

Wave, alarmlı saat uygulamalarına yeni bir şey getiriyor ve bu harika alarmlı saat uygulamasının, elbette, Wave, algılama ve hareket kontrol teknolojisi ile geliştirildiği için, uygulamalarımızın başında geliyor, dolayısıyla ana özelliği: sadece telefona elini koyarak alarmın kapalı olmasıdır.

WakeVoice Trial

Düşük bir olgunluk seviyesine sahip olmasına rağmen, kullanımı için sesi sentezlemeye kendini adadığı için harika bir geleceği olan bir uygulamadır. WakeVoice, kullanıcılarının basit bir sesli komutla alarmı kapatmasına izin verdiğinden ve alarm tamamlandığında size hava durumu bilgilerini, tercih ettiğiniz RSS’in bir haber öğesini veya kişiselleştirilmiş bir mesajı sunacaktır.

Puzzle Alarm Clock

Bu, çalar saatlerden bahsettiğim en uç uygulamalardan biridir ve istilacı uyuyanlar için yapılmıştır. Adından da anlaşılacağı gibi, alarmı söndürmek için bir bilmece çözmemiz gerekecek ve bu sadece gerçekten uyanık olmamız durumunda gerçekleşecek. Bulmaca Alarmı 3 zorluk seviyesine sahiptir ve devre dışı bırakmak için matematiksel denklemleri çözmemiz, görüntüleri ezberlememiz, captcha, tekrarlama kalıpları veya bir NFC etiketi veya bir QR kodunu aktive etmemiz gerekir.