6.9 inç ekrana sahip Xiaomi Mi Max 3’ün videosu sızdırıldı

0
152 views
Xiaomi Mi Max 3

Devasa ekranı ve büyük batarya kapasitesiyle dikkat çeken Xiaomi Mi Max 3‘ün videosu sızdırıldı. Videoya haberimizden ulaşabilirsiniz.


Şirket CEO’su tarafından paylaşılan bilgilere göre bu ay içerisinde tanıtılacak olan Xiaomi Mi Max 3, sızdırılan bir videoyla gündeme geldi. Video, 6.9 inç devasa ekranıyla dikkat çeken akıllı telefonun birçok özelliğine de kesinlik kazandırmış oldu. İşte paylaşılan video:

Yalnızca 5 saniye uzunluğunda olmasına rağmen bu video sayesinde 12 MP + 5 MP arka kameraya, 5500 mAh batarya kapasitesine ve 6.9 inç ekrana (18:9) sahip olacağı kesinlik kazandı. Cihazın diğer özellikleri henüz net değil, ancak Snapdragon 636 işlemciye ve 3/4 GB RAM, 32/64/128 GB depolama alanına sahip olması bekleniyor.

Xiaomi Mi Max 3 Pro da tanıtılabilir

Akıllı telefonun Pro modelinin de tanıtılması bekleniyor. İki model arasında ne gibi donanımsal farklılıkların bulunacağı henüz kesin olarak bilinmiyor ancak Pro’nun Snapdragon 710 işlemciye, 20 MP + 8 MP arka kameraya, ek olarak 16 MP ön kameraya ve yine 5500 mAh batarya kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Kaynak


Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here