Twitter Lite, ülkemizde kullanıma sunuldu

Twitter, sadece 3 MB boyutundaki Twitter Lite uygulamasının Türkiye de dahil olmak üzere 21 ülkede indirilmeye sunulduğunu duyurdu.


Twitter, kötü internet bağlantısına sahip olan veya internet paketini bitirmek istemeyen kullanıcıları için Twitter Lite uygulamasını 21 ülkede daha kullanıma sundu. Sadece 3 MB boyutundaki uygulama, internet tüketimini asgari seviyede tuttuğu gibi mobil cihazların depolama alanını da doldurmuyor.

Mobil uygulamanın kullanıma sunulduğu diğer ülkeler Arjantin, Belarus, Dominik Cumhuriyeti, Gana, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Lübnan, Fas, Nikaragua, Paraguay, Romanya, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Yemen ve Zimbabve.

https://twitter.com/Twitter/status/1029050286839672832

Twitter, son güncellemeyle birlikte uygulamaya push bildirimi, gece modu ve görsellerin otomatik olarak görüntülenmesi ayarını da ekledi.

Buradaki bağlantı üzerinden uygulamayı Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Kaynak

Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen TeknoEkip'in yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. www.teknoekip.com